AktualnościIV ligaPiłka nożna

IV liga poznała terminy

Visits: 348

Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej podał ogólny zarys terminarza na rundę jesienną sezonu 2016/2017. W sezonie tym podobnie jak w poprzednim powiat szczecinecki reprezentowany będzie przez jeden klub MKP Szczecinek. Szczegółowy rozkład jazdy MKP przekażemy z chwilą opublikowania przez ZZPN ( data, godzina)

RUNDA I JESIENNA

Kolejka 1 w dniach 13-08-2016/14-08-2016

1 Dąb Dębno – Hutnik Szczecin 2016-08-13 2 Arkadia Malechowo – Bałtyk Koszalin 2016-08-13 3 Gryf Polanów – Astra Ustronie Morskie 2016-08-13 4 Energetyk Gryfino – Ina Goleniów 2016-08-13 5 Sparta Węgorzyno – Olimp Gościno 2016-08-13 6 MKP Szczecinek – Drawa Drawsko Pomorskie 2016-08-13 7 Piast Chociwel – Osadnik Myślibórz 2016-08-13 8 Rasel Dygowo – Gryf Kamień Pomorski 2016-08-13 9 Jeziorak Szczecin – Kluczevia Stargard 2016-08-13

Kolejka 2 w dniach 20-08-2016/21-08-2016

10 Hutnik Szczecin – Kluczevia Stargard 2016-08-20 11 Gryf Kamień Pomorski – Jeziorak Szczecin 2016-08-20 12 Osadnik Myślibórz – Rasel Dygowo 2016-08-20 13 Drawa Drawsko Pomorskie – Piast Chociwel 2016-08-20 14 Olimp Gościno – MKP Szczecinek 2016-08-20 15 Ina Goleniów – Sparta Węgorzyno 2016-08-20 16 Astra Ustronie Morskie – Energetyk Gryfino 2016-08-20 17 Bałtyk Koszalin – Gryf Polanów 2016-08-20 18 Dąb Dębno – Arkadia Malechowo 2016-08-20

Kolejka 3 w dniach 27-08-2016/28-08-2016

19 Arkadia Malechowo – Hutnik Szczecin 2016-08-27 20 Gryf Polanów – Dąb Dębno 2016-08-27 21 Energetyk Gryfino – Bałtyk Koszalin 2016-08-27 22 Sparta Węgorzyno – Astra Ustronie Morskie 2016-08-27 23 MKP Szczecinek – Ina Goleniów 2016-08-27 24 Piast Chociwel – Olimp Gościno 2016-08-27 25 Rasel Dygowo – Drawa Drawsko Pomorskie 2016-08-27 26 Jeziorak Szczecin – Osadnik Myślibórz 2016-08-27 27 Kluczevia Stargard – Gryf Kamień Pomorski 2016-08-27

Kolejka 4 w dniach 31-08-2016 ŚRODA OBLIGATORYJNIE GODZ. 17:30

28 Hutnik Szczecin – Gryf Kamień Pomorski 2016-08-31 29 Osadnik Myślibórz – Kluczevia Stargard 2016-08-31 30 Drawa Drawsko Pomorskie – Jeziorak Szczecin 2016-08-31 31 Olimp Gościno – Rasel Dygowo 2016-08-31 32 Ina Goleniów – Piast Chociwel 2016-08-31 33 Astra Ustronie Morskie – MKP Szczecinek 2016-08-31 34 Bałtyk Koszalin – Sparta Węgorzyno 2016-08-31 35 Dąb Dębno – Energetyk Gryfino 2016-08-31 36 Arkadia Malechowo – Gryf Polanów 2016-08-31

Kolejka 5 w dniach 03-09-2016/04-09-2016

37 Gryf Polanów – Hutnik Szczecin 2016-09-03 38 Energetyk Gryfino – Arkadia Malechowo 2016-09-03 39 Sparta Węgorzyno – Dąb Dębno 2016-09-03 40 MKP Szczecinek – Bałtyk Koszalin 2016-09-03 41 Piast Chociwel – Astra Ustronie Morskie 2016-09-03 42 Rasel Dygowo – Ina Goleniów 2016-09-03 43 Jeziorak Szczecin – Olimp Gościno 2016-09-03 44 Kluczevia Stargard – Drawa Drawsko Pomorskie 2016-09-03 45 Gryf Kamień Pomorski – Osadnik Myślibórz 2016-09-03

Kolejka 6 w dniach 10-09-2016/11-09-2016

46 Hutnik Szczecin – Osadnik Myślibórz 2016-09-10 47 Drawa Drawsko Pomorskie – Gryf Kamień Pomorski 2016-09-10 48 Olimp Gościno – Kluczevia Stargard 2016-09-10 49 Ina Goleniów – Jeziorak Szczecin 2016-09-10 50 Astra Ustronie Morskie – Rasel Dygowo 2016-09-10 51 Bałtyk Koszalin – Piast Chociwel 2016-09-10 52 Dąb Dębno – MKP Szczecinek 2016-09-10 53 Arkadia Malechowo – Sparta Węgorzyno 2016-09-10 54 Gryf Polanów – Energetyk Gryfino 2016-09-10

Kolejka 7 w dniach 17-09-2016/18-09-2016

55 Energetyk Gryfino – Hutnik Szczecin 2016-09-17 56 Sparta Węgorzyno – Gryf Polanów 2016-09-17 57 MKP Szczecinek – Arkadia Malechowo 2016-09-17 58 Piast Chociwel – Dąb Dębno 2016-09-17 59 Rasel Dygowo – Bałtyk Koszalin 2016-09-17 60 Jeziorak Szczecin – Astra Ustronie Morskie 2016-09-17 61 Kluczevia Stargard – Ina Goleniów 2016-09-17 62 Gryf Kamień Pomorski – Olimp Gościno 2016-09-17 63 Osadnik Myślibórz – Drawa Drawsko Pomorskie 2016-09-17

Kolejka 8 w dniach 24-09-2016/25-09-2016

64 Hutnik Szczecin – Drawa Drawsko Pomorskie 2016-09-24 65 Olimp Gościno – Osadnik Myślibórz 2016-09-24 66 Ina Goleniów – Gryf Kamień Pomorski 2016-09-24 67 Astra Ustronie Morskie – Kluczevia Stargard 2016-09-24 68 Bałtyk Koszalin – Jeziorak Szczecin 2016-09-24 69 Dąb Dębno – Rasel Dygowo 2016-09-24 70 Arkadia Malechowo – Piast Chociwel 2016-09-24 71 Gryf Polanów – MKP Szczecinek 2016-09-24 72 Energetyk Gryfino – Sparta Węgorzyno 2016-09-24

Kolejka 9 w dniach 01-10-2016/02-10-2016

73 Sparta Węgorzyno – Hutnik Szczecin 2016-10-01 74 MKP Szczecinek – Energetyk Gryfino 2016-10-01 75 Piast Chociwel – Gryf Polanów 2016-10-01 76 Rasel Dygowo – Arkadia Malechowo 2016-10-01 77 Jeziorak Szczecin – Dąb Dębno 2016-10-01 78 Kluczevia Stargard – Bałtyk Koszalin 2016-10-01 79 Gryf Kamień Pomorski – Astra Ustronie Morskie 2016-10-01 80 Osadnik Myślibórz – Ina Goleniów 2016-10-01 81 Drawa Drawsko Pomorskie – Olimp Gościno 2016-10-01

Kolejka 10 w dniach 08-10-2016/09-10-2016

82 Hutnik Szczecin – Olimp Gościno 2016-10-08 83 Ina Goleniów – Drawa Drawsko Pomorskie 2016-10-08 84 Astra Ustronie Morskie – Osadnik Myślibórz 2016-10-08 85 Bałtyk Koszalin – Gryf Kamień Pomorski 2016-10-08 86 Dąb Dębno – Kluczevia Stargard 2016-10-08 87 Arkadia Malechowo – Jeziorak Szczecin 2016-10-08 88 Gryf Polanów – Rasel Dygowo 2016-10-08 89 Energetyk Gryfino – Piast Chociwel 2016-10-08 90 Sparta Węgorzyno – MKP Szczecinek 2016-10-08

Kolejka 11 w dniach 15-10-2016/16-10-2016

91 MKP Szczecinek – Hutnik Szczecin 2016-10-15 92 Piast Chociwel – Sparta Węgorzyno 2016-10-15 93 Rasel Dygowo – Energetyk Gryfino 2016-10-15 94 Jeziorak Szczecin – Gryf Polanów 2016-10-15 95 Kluczevia Stargard – Arkadia Malechowo 2016-10-15 96 Gryf Kamień Pomorski – Dąb Dębno 2016-10-15 97 Osadnik Myślibórz – Bałtyk Koszalin 2016-10-15 98 Drawa Drawsko Pomorskie – Astra Ustronie Morskie 2016-10-15 99 Olimp Gościno – Ina Goleniów 2016-10-15

Kolejka 12 w dniach 22-10-2016/23-10-2016

100 Hutnik Szczecin – Ina Goleniów 2016-10-22 101 Astra Ustronie Morskie – Olimp Gościno 2016-10-22 102 Bałtyk Koszalin – Drawa Drawsko Pomorskie 2016-10-22 103 Dąb Dębno – Osadnik Myślibórz 2016-10-22 104 Arkadia Malechowo – Gryf Kamień Pomorski 2016-10-22 105 Gryf Polanów – Kluczevia Stargard 2016-10-22 106 Energetyk Gryfino – Jeziorak Szczecin 2016-10-22 107 Sparta Węgorzyno – Rasel Dygowo 2016-10-22 108 MKP Szczecinek – Piast Chociwel 2016-10-22

Kolejka 13 w dniach 29-10-2016/30-10-2016

109 Piast Chociwel – Hutnik Szczecin 2016-10-29 110 Rasel Dygowo – MKP Szczecinek 2016-10-29 111 Jeziorak Szczecin – Sparta Węgorzyno 2016-10-29 112 Kluczevia Stargard – Energetyk Gryfino 2016-10-29 113 Gryf Kamień Pomorski – Gryf Polanów 2016-10-29 114 Osadnik Myślibórz – Arkadia Malechowo 2016-10-29 115 Drawa Drawsko Pomorskie – Dąb Dębno 2016-10-29 116 Olimp Gościno – Bałtyk Koszalin 2016-10-29 117 Ina Goleniów – Astra Ustronie Morskie 2016-10-29

Kolejka 14 w dniach 05-11-2016/06-11-2016

118 Hutnik Szczecin – Astra Ustronie Morskie 2016-11-05 119 Bałtyk Koszalin – Ina Goleniów 2016-11-05 120 Dąb Dębno – Olimp Gościno 2016-11-05 121 Arkadia Malechowo – Drawa Drawsko Pomorskie 2016-11-05 122 Gryf Polanów – Osadnik Myślibórz 2016-11-05 123 Energetyk Gryfino – Gryf Kamień Pomorski 2016-11-05 124 Sparta Węgorzyno – Kluczevia Stargard 2016-11-05 125 MKP Szczecinek – Jeziorak Szczecin 2016-11-05 126 Piast Chociwel – Rasel Dygowo 2016-11-05

Kolejka 15 w dniach 12-11-2016/13-11-2016

127 Rasel Dygowo – Hutnik Szczecin 2016-11-12 128 Jeziorak Szczecin – Piast Chociwel 2016-11-12 129 Kluczevia Stargard – MKP Szczecinek 2016-11-12 130 Gryf Kamień Pomorski – Sparta Węgorzyno 2016-11-12 131 Osadnik Myślibórz – Energetyk Gryfino 2016-11-12 132 Drawa Drawsko Pomorskie – Gryf Polanów 2016-11-12 133 Olimp Gościno – Arkadia Malechowo 2016-11-12 134 Ina Goleniów – Dąb Dębno 2016-11-12 135 Astra Ustronie Morskie – Bałtyk Koszalin 2016-11-12

Kolejka 16 w dniach 19-11-2016/20-11-2016

136 Hutnik Szczecin – Bałtyk Koszalin 2016-11-19 137 Dąb Dębno – Astra Ustronie Morskie 2016-11-19 138 Arkadia Malechowo – Ina Goleniów 2016-11-19 139 Gryf Polanów – Olimp Gościno 2016-11-19 140 Energetyk Gryfino – Drawa Drawsko Pomorskie 2016-11-19 141 Sparta Węgorzyno – Osadnik Myślibórz 2016-11-19 142 MKP Szczecinek – Gryf Kamień Pomorski 2016-11-19 143 Piast Chociwel – Kluczevia Stargard 2016-11-19 144 Rasel Dygowo – Jeziorak Szczecin 2016-11-19

Kolejka 17 w dniach 26-11-2016/27-11-2016

145 Jeziorak Szczecin – Hutnik Szczecin 2016-11-26 146 Kluczevia Stargard – Rasel Dygowo 2016-11-26 147 Gryf Kamień Pomorski – Piast Chociwel 2016-11-26 148 Osadnik Myślibórz – MKP Szczecinek 2016-11-26 149 Drawa Drawsko Pomorskie – Sparta Węgorzyno 2016-11-26 150 Olimp Gościno – Energetyk Gryfino 2016-11-26 151 Ina Goleniów – Gryf Polanów 2016-11-26 152 Astra Ustronie Morskie – Arkadia Malechowo 2016-11-26 153 Bałtyk Koszalin – Dąb Dębno 2016-11-26

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *