IV liga, KKO, LO:Kolejny piłkarski weekend

W zbliżający się weekend zawodnicy naszych powiatowych zespołów ponownie wybiegną na boiska piłkarskie. Czwartoligowy MKP Szczecinek rozegra swoje spotkanie na boisku OSiR w Szczecinku. Podejmować będzie zajmującą czternastą pozycję w tabeli Iskrę Białogard. Zespół gości do tej pory ugrał 12 pkt., strzelił 19 bramek, a stracił 20 goli.-Mamy zagrać dobre, a przede wszystkim skuteczne spotkanie -powiedział nam trener MKP Zbigniew Węglowski- Gramy z zespołem niżej notowanym ale go nie lekceważymy. Zostały nam trzy spotkania i chcemy je wygrać, aby mieć spokojniejszą zimę. W tym spotkaniu nie zagrają Jurjewicz, Sadzik oraz ja. Wszyscy mamy kontuzje – dodał trener. Mecz rozegrany zostanie w sobotę (7 października). Rozpoczęcie godzina 11.00.
Trudny wyjazd czeka zawodników Błoni Barwice. W swoim kolejnym spotkaniu w Koszalińskiej Klasie Okręgowej zagrają bowiem w Polanowie z tamtejszym Gryfem. Gospodarze zajmują wysoką trzecią pozycję w tabeli i wyprzedzają barwiczan o 5 pkt.- Zespół nasz chce przerwać dobrą passę Gryfa (sześć zwycięstw w lidze pod rząd)- powiedział portalowi dyrektor sportowy Błoni, Bogusław Jabłoński- Mam nadzieję, że Sławno się nie powtórzy. Zagramy bez Mikołajczyka(szkoła) oraz Nogi (kontuzja). Nikt więcej nie zgłaszał absencji. Będziemy walczyć o kolejne punkty i wierzymy, że zagramy dobre spotkanie- dodał dyrektor sportowy.
Drugi przedstawiciel naszego powiatu w tej klasie rozgrywkowej rozegra swój mecz u siebie i podejmować będzie Sokół Karlino. Karlino zajmuje piąte miejsce z 19 pkt. Gospodarze plasują się na 12 pozycji z 9 pkt. Mecze te rozpoczną się o godzinie 14.00 w sobotę (7 października).
W lidze okręgowej grupa południe, Zawisza Grzmiąca podejmować będzie u siebie Bajgiel Będzino. Zawodnicy z Grzmiącej z pewnością chcieliby utrzymać trwającą już dłuższy czas passę zwycięstw  (cztery wygrane pod rząd). Będzino plasuje się tylko 2 punkty za Grzmiącą, mając do tej pory 17 pkt., a gospodarze 19 pkt. – Jak zawsze przed meczem nie wiem w jakim składzie wystąpimy – powiedział dla futbol-szczecinek Radosław Bęben, trener zespołu- Skład jak zawsze ustalę chwilę przed meczem. Fajnie by było wygrać ostatnie dwa mecze i zająć wysokie miejsce w tabeli( może to być nawet IV pozycja). Jeśli zagramy w tym składzie co ostatnie spotkania, to powalczymy o trzy punkty. – dodał trener. Rozpoczęcie meczu godzina 14.00 w sobotę.
W grupie południowej ligi okręgowej, wszystkie  zespoły naszego regionu, swoje spotkania  rozegrają na wyjeździe. Wiarus Żółtnica(9 miejsce) jedzie do Redła. Rozegra tam spotkanie z tamtejszą Redłovią(4 miejsce). Orzeł Łubowo(5 miejsce) podejmowany będzie przez Sad Chwiram (6 miejsce) a Pionier 95 Borne Sulinowo(11 miejsce) zagra z Unią Człopa (12 miejsce) w Człopie. Rozpoczęcie wszystkich meczów godzina 14.00 w sobotę.

Jedna myśl na temat “IV liga, KKO, LO:Kolejny piłkarski weekend

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *