Hubertus z nowymi władzami

Odsłony: 439

    W piątek 2 lutego odbyła się druga część wyborów władz w Hubertusie Biały Bór. Jak wiadomo dwa tygodnie wstecz 19 stycznia nie wybrano nowego zarządu i zebranie musiało odbyć sie drugi raz. Na funkcję Prezesa Klubu wybrano jednogłośnie Tomasza Kopiszkę. W skład zarządu również weszli: Anna Dobrzańska, Anna Radtke,, Krzysztof Szcześniak oraz Daniel Sołtys.

     Po wyborze na prezesa Tomasz Kopiszka przedstawił co chciałby zrobić za swojej kadencji. W planach ma : oskładkowanie wszystkich gryp klubu począwszy od żaków zakończywszy na seniorach, ustalenie regulaminu dla wszystkich członków klubu, powstanie grupy rocznika 2011 i młodsi, zatrudnienie trenera bramkarzy, zorganizowanie i wyjazd grup młodzieżowych na obóz w okresie letnim, walka o jak najwyższe miejsce w rozgrywkach seniorów bez parcia na awans o klasę wyżej.

    Po wyborze zarządu wybrano Komisję Rewizyjną w skład której weszli Rafał Glanc, Justyna Furbergis oraz Tomasz Pilarski. 

    Po wyborach doszło do otwartej dyskusji w której to obecni członkowie klubu mogli dowiedzieć sie m.in. o dotacji na obecny rok która wynosi 56 500 zł. oraz 3 500 zł. na orlików i żaków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *