AktualnościMłodzieżPiłka nożna

Hubertus oraz AP Szczecinek grali w Czaplinku

Visits: 104

W dniu 12 stycznia  w  hali widowiskowo-sportowej w Czaplinku , rozegrany został pierwszy halowy turniej z cyklu KTP CUP. W turnieju udział wzięły takie zespoły, jak Hubertus Biały Bór ( trener Tomasz Kopiszka), AP Polonia Jastrowie, Krajna Wyrzysk, AP Szczecinek (trener Marcin Brzozowski), Olimp Złocieniec, Iras Czaplinek młodszy rocznik 2007, oraz gospodarze Iras Czaplinek r.2006. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy A i B, z których dwa najlepsze awansowały do fazy Ligi Mistrzów. Dwa kolejne awansowały automatycznie do Ligi Europy.
Mecze były rozgrywane 1 x 12 minut, organizator zapewnił ciepły posiłek, rodzice przygotowali słodki poczęstunek, podczas którego drużyna Kuby Łacnego uzbierała i przekazała datki w wysokości 150zł na WOŚP.
Turniej KTP CUP był pełen emocji i napięć sportowych.
Miłym akcentem, podczas wręczania nagród, była obecność Prezes Klubu Iras Czaplinek, pani Doroty Buca.
Każdy zespół otrzymał puchar oraz indywidualnie dyplom za udział.
Nagrody rzeczowe w postaci piłek nożnych, zostały wręczone dla pierwszych 3 miejsc.
Nie zabrakło też nagród rzeczowych dla zwycięzców indywidualnych, którzy otrzymali torby i plecaki sportowe.
Królem strzelców został zawodnik Iras Czaplinek r.2006 Maks Przytuła.
Bramkarzem turnieju wybranym przez trenerów został Piotr Gackowski z Polani Jastrowie.
Trenerzy wybrali też najlepszego zawodnika turnieju, którym został Hubert Mrotek z Krajna Wyrzysk.