AktualnościHubertus Biały BórLiga OkręgowaOrzeł ŁubowoPionier 95 Borne SulinowoPiłka nożnaWiarus ŻółtnicaZawisza Grzmiąca

Hubertus obronił pozycję wicelidera

Visits: 738

W ubiegły weekend zawodnicy Klasy Okręgowej wyszli po raz ostatni w meczu o punkty w pierwszej rundzie sezonu 2016/2017. Oto krótkie relacje z rozegranych pojedynków:

Zawisza Grzmiąca – Mirstal Mirosławiec 1:5 (1:2)

Bramka dla Zawiszy: Bartosz Barcewicz

Zawisza: Jabłoński- B. Barcewicz, Batagowski(83′ Redner), Bator, Catewicz, Fijałkowski,Kowalczuk, Kozłowski, Śliwka(70′  Jedliński), Wieczorek(83′ Margol), Ziętara(70′ Sękulski)

Sędziowie: Stateczny, Mazur D., Getler

Chyba nikt nie spodziewał się, że gospodarze doznają tak dużej porażki i to na własnym obiekcie. Ponownie zespół Zawiszy kończy mecz w dziewiątkę. Po dwóch żółtych kartkach i w konsekwencji czerwonej boisko opuścił w 65 minucie Barcewicz strzelec bramki a za czerwoną bezpośrednio Kozłowski w 78 minucie.- Wynik nie odzwierciedla naszej gry – powiedział naszemu portalowi tren er Zawiszy Grzmiąca Tomasz Buzała- Pierwszą bramkę straciliśmy z karnego, druga strzał życia zawodnika gości z 25 metrów i było 0:2. Zdołaliśmy jeszcze strzelić na 1:2. W drugiej połowie  tracimy dwóch zawodników i niestety w dziewięciu nie zdołaliśmy zmniejszyć rozmiarów porażki- dodał trener.

Calisia Kalisz Pomorski – Wiarus Żółtnica 2:0 (0:0)

Wiarus: Bojar- Aleksandrzak, Brzozowski, Drewnowski(55′ Bengsz),Pawelec, K. Rychter, M. Rychter,Staciwa, Stępień, Patryk Wasilewski, Paweł Wasilewski

Sędziowie: Piwowarczyk, T. Kozłowski, Ogórek

Do przerwy zespół Wiarusa jeszcze remisował 0:0 jednak w drugiej połowie stracił dwie bramki i zakończył sezon z pierwszą porażką na wyjeździe.

Grom Szwecja – Pionier 95 Borne Sulinowo 4:3 ( 2:0)

Bramki dla Pioniera 95: Markiewicz, Pasterczyk, K.Henkiel

Pionier 95: Cywiński- M.Henkiel, Kaczmarek(46′ Kwiatkowski),M. Barański,Markiewicz, Oleszkiewicz,  Pasterczyk, Szatkowski(60′ K. Henkiel),Szczygieł, Zaborowski, Zapotoczny(75′ Gałka)

Sędziowie: Misiarz, P. Jabłoński, Majorczak

Niestety nie udał się wyjazd zawodników Pioniera 95 do Szwecji. Zespół gości przegrał po raz kolejny. Choć do  76 minuty gospodarze prowadzili 4:0 to goście zdołali strzelić trzy bramki ale niestety zabrakło czasu na wywiezienie choćby remisu. Pionier w całej pierwszej rundzie nie zdołał zdobyć nawet jeden punkt i z zerowym kontem zamyka tabele po pierwszej rundzie.

Drzewiarz Świerczyna – Hubertus Biały Bór 0:0

Hubertus: Mężykowski– B. Borowicz, Czajkowski(26′ D. Kasperowicz), Boczek, Wiktorczyk(80′ Szcześniak), Madej, D. Borowicz, Szwajczewski( 66′ J. Kasperowicz), Warda( 34′ Brzóskiewicz), Kowal

Sędziowie: Kraska, Jankowski, Baniowski

Do dziesiątej minuty goście powinni ten mecz prowadzić przynajmniej 2:0. W 5 minucie dogranie Madeja i Szwajczewski z trzech metrów strzela nad bramką. Minutę później ponownie kopia sytuacji tym razem Szwajczewski strzela i broni bramkarz gospodarzy . W ósmej minucie Kopiszka strzela głowa i piłka minimalnie mija bramkę. W dalszej części gry zespoły grały twardo ale na granicy przepisów.Mecz stał się meczem walki.  Dwie zmiany do przerwy wymusiły kontuzje. Po przerwie choć więcej piłkę przetrzymywali goście to gospodarze stworzyli w 55 minucie sto procentową sytuację. Zawodnik w sytuacji sam na sam z Mężykowskim posłał piłkę koło słupka. W 77 minucie ponownie gospodarze mają setkę. Tym razem wybronił bramkarz gości. Jeszcze gospodarze w doliczonym czasie oddają piękny strzał pod poprzeczkę ale ponownie bramkarz Hubertusa nie daje się zaskoczyć. Dzięki remisowi drużyna Hubertusa umocniła się na pozycji wicelidera po pierwsze rundzie.

Pozostałe wyniki: Jedność Tuczno – Redłovia Redło 0:5, Sad Chwiram – Sokół Suliszewo 5:0.Pauzował Orzeł Łubowo. W tabeli prowadzi Mirstal Mirosławiec z 27 punktami przed Hubertusem Biały Bór 24 punkty. Wiarus zajmuje czwarta pozycję z 22 punktami, Zawisza jest na szóstym miejscu i ma na koncie 21 punktów, Orzeł z 17 punktami jest na ósmym miejscu a Pionier 95 z zerowym kontem jest na trzynastej ostatniej pozycji.

img_22491

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *