AktualnościInnePozostałe

Halowy Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetek i Kadetów w tenisa

Visits: 168

W dniach 4-5 marca 2017 roku w Regionalnym Centrum Tenisowym odbył się Halowy Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetek i Kadetów w grze pojedynczej i podwójnej. Zawody okazały się dla nieco młodszych szczecineckich tenisistów doskonałym doświadczeniem. W rywalizacji dominowali zawodnicy z wielkopolski i trójmiasta. Tenisiści zaprezentowali bardzo wysoki poziom sportowy oraz wysoką kulturę osobistą.

Wśród dziewcząt:

W grze pojedynczej w meczu finałowym Martyna Jankowska PKT Pobiedziska pokonała 6:4, 6:3 Nikolę Żurawską Sopot Tenis Klub. III miejsce zajęły Wiwien Szulc Kapustka Tenis Klub i Kaja Drobko STT Słupsk.

W grze podwójnej w meczu finałowym para Kaja Drobko i Nikola Żurawska pokonała 6:3, 6:2 Michalinę Zubko Goleniów i Wiwien Szulc.

Wśród chłopców:

W grze pojedynczej w meczu finałowym Olaf Kucz AZS Poznań pokonał 1:6, 7:5, 6:1 Zoltana Szabo KT GAT Gdańsk. III miejsce zajęli Bruno Bondar Goleniów i Maciej Nowicki Grunwald Poznań.

W grze podwójnej w meczu finałowym Olaf Kucz i Maciej Nowicki pokonali 6:4, 6:1 Zoltana Szabo i Michała Webera KT GAT Gdańsk.

IMG_062320170305_182118

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *