Halowy Turniej Partner Cup w Barwicach

Drużyna UKS Czwórka Wałcz okazała się najlepsza w turnieju PARTNER CUP w roczniku 1997 i młodsi, który rozegrany został 9 stycznia w hali Zespołu Szkół w Barwicach. Zawodnicy z Wałcza w decydującym meczu pokonali gospodarzy Błonie Barwice I 3:1.- Kto był, wie, że emocje były ogromne- mówił prezes Błoni, Grzegorz Tomaszewicz.- Cały turniej stał na wysokim poziomie. Grano 1 x 15 minut systemem każdy z każdym. Walki było bardzo dużo, a długi czas meczu nie raz pokazał, że wypracowywane przez większą część spotkania prowadzenie szybko można było utracić w końcówce. Tak było m.in. w przypadku drużyny Błoni I, która strzelała sukcesywnie gole w meczu ze Spójnią Świdwin. W końcówce meczu gospodarze prowadząc 3:0 trochę przysnęli i goście zdołali strzelić dwie bramki. Kto wie jakim wynikiem zakończył by się mecz, gdyby potrwał jeszcze kilka minut. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział- dodał prezes. Tabela końcowa: 1. UKS Czwórka Wałcz 2. Błonie Barwice I 3. Światowid Łobez 4. Błonie Barwice II5. Spójnia Świdwin 6. Pionier 95 Borne Sulinowo
Trenerzy drużyn wybrali najlepszego zawodnika. Został nim Dominik Woś z Błoni Barwice I, najlepszym bramkarzem uznano Kamila Lisowskiego z Wałcza. Strzelec wyłonił się sam, a został nim z 9 golami na koncie, Krzysztof Wiak ze Spójni Świdwin. Organizatorami turnieju był: klub sportowy Błonie Barwice, Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe Partner.
Serdeczne podziękowania dla Urzędu Miejskiego w Barwicach oraz sklepu FILO za ufundowanie nagród, Pizzerii Marco z Barwic za wsparcie finansowe oraz Joanny i Ryszarda Błaszczyk za pomoc w organizacji, sędziemu Bartoszowi Fiedurek, opiece medycznej TADMED: Natalii Ryś i Marcinowi Kolczyńskiemu oraz Łukaszowi Giżyckiemu.
(tekst i foto MGLKS Błonie Barwice).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *