AktualnościHubertus Biały BórLiga OkręgowaOrzeł ŁubowoPionier 95 Borne SulinowoPiłka nożnaWiarus ŻółtnicaZawisza Grzmiąca

Grzmiąca lepsza w derbach powiatu, Żółtnica wygrywa

Visits: 892

Orzeł Łubowo – Redłovia Redło 1:2 ( 1:2)

Bramka dla Orła: Gajewski

Orzeł: Szymek- Taczki, Bakiewicz, Czubik, Gajewski, Goljasz, Grusiecki, P. Krzysztofiak, Nowak(70′ Przymeński), Ochocki, Szwałek(33′ Pawlak)

Sędziowie: Więcek, Kwiatkowski, Kamiński

Dość niespodziewanej porażki doznali zawodnicy Orła Łubowo na swoim boisku. Mecz rozstrzygnął się już do przerwy. Od 43 minuty goście grali w dziesiątkę.  Bezpośrednią czerwoną kartkę ujrzał zawodnik przyjezdnych. Niestety przewaga w polu i ataki w drugiej połowie nie przyniosły bramek dla gospodarzy.

Sad Chwiram – Wiarus Żółtnica 3:4(2:3)

Bramki dla Wiarusa: Brzozowski-2, Prelewicz, K. Rychter

Wiarus: Bojar- Paw. Wasilewski, Aleksandrzak(80′ Drewnowski),  Pawelec, Pietras, Brzozowski, Prelewicz, K. Rychter, M. Rychter, Stępień, Pat. Wasilewski(46′ Bengsz)

Sędziowie: Jankowski, Latos, Kaczmarek

Dość niespodziewanie zespół Wiarusa przywiózł trzy punkty z Chwiramu.  Wiarus prowadził 3:0 strzelając bramki pomiędzy 12 a 19 minutą meczu. Jeszcze do przerwy Sad strzelił dwa gole.  Szybko po przerwie doszło do wyrównania. Ostateczny cios goście zadali w 70 minucie i dowieźli wynik do końca. Jak widać wielka wola walki i zaangażowanie dało wynik pozytywny. Dzięki wygranej Żółtnica zajmuje druga pozycję w tabeli . Lider wyprzedza ich tylko wynikiem w meczu bezpośrednim .

Zawisza Grzmiąca  – Hubertus Biały Bór 1:0 (0:0)

Bramka: Catewicz

Zawisza: Jabłoński- B. Barcewicz, Batagowski, Kozłowski, Wieczorek,Bator, Betański, Catewicz, Śliwka , Szyjkowski(75′ K. Jedliński),Ziętara

Hubertus: Mazur- B. Borowicz, Czajkowski, Wiktorczyk, Boczek, D. Borowicz(46′ Szcześniak), J. Kasperowicz, Kopiszka, Brzóskiewicz, Kielar,Śmieszko

Sędziowie: P. Gniffke, D. Mazur, P. Jabłoński

W sobotnie popołudnie zawodnicy nie stworzyli wielkiego widowiska. Mecz przebiegał bardzo spokojnie i jedna wykorzystana sytuacja przez gospodarzy ustaliła wynik meczu. Obrońcy gości nie mogli wybić piłki a tą z półwoleja strzelił Kamil Catewicz i piłka wpadła do bramki. Obie drużyny w ciągu meczu miały swoje sytuacje. W Zawiszy m.in. Bator do przerwy nie wykorzystał sam na sam z bramkarzem gości tak i z drugiej strony Śmieszko sam na sam jak i Dawid Borowicz z 5 metrów do pustej bramki. Był to po prostu mecz walki.

Pozostałe wyniki: Jedność Tuczno – Sokół Suliszewo 1:7, Grom Szwecja – Mirstal Mirosławiec 2:6, Drzeiarz Świerczyna – Calisia Kalisz Pomorski 2:1. W tabeli Wiarus z 21 punktami jest na drugiej pozycji. Hubertus z 20 punktami zajmuje trzecie miejsce,  Zawisza z 18 jest na szóstej pozycji,Orzeł na dziewiątej z 14 punktami a Pionier 95 z zerowym dorobkiem na ostatnim trzynastym miejscu.

Zdjęcia robiła Sandra Drewniak oraz Brajan Górko z meczu Zawisza-Hubertus

img_2179img_2181img_2186img_2178img_2177img_2175img_2171

zaw-hub5img_2188

zaw-hub4

zaw-hub6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *