Grand Prix w tenisie stołowym na start

Odsłony: 119

Szczecineckie Towarzystwo Lig Amatorskich zaprasza wszystkich amatorów tenisa stołowego do udziału w kolejnym Grand Prix Szczecinka 2016. Zaproszenie skierowane jest do wszystkich mieszkańców powiatu szczecineckiego oraz uczestników szczecineckiej ligi tenisa stołowego – mówi inicjator i sędzia główny Antoni Biedziuk. Zawody rozgrywane będą w dwóch kategoriach: Open oraz + 50. Cały cykl będzie składał się z 5 turniejów, natomiast do klasyfikacji generalnej zaliczone zostaną najlepsze osiągnięcia z 4 startów. System rozgrywek uzależniony będzie każdorazowo od liczby startujących uczestników. Wpisowe wynosi: dla dorosłych – 15 zł, dla młodzieży do lat 18 – 5 zł. Trzej najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach w końcowym rozrachunku, otrzymają nagrody finansowe ufundowane przez następujących sponsorów:
– FUP “Irga”, “Podimed” Sp. z o.o., PPH “Alfa Plus”, Centrum Okulistyki i Chirurgii Oka, “Dalbet&” Sp. z o.o., PPH “Jonex”.
Na inauguracyjny turniej organizatorzy zapraszają w sobotę 30 stycznia do hali Ślusarnia o godz. 13.30. Zapisy bezpośrednio przed zawodami u sędziego głównego. (red)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *