Grand Prix Szczecinka w tenisa stołowego – zaproszenie

             Szczecineckie Towarzystwo Lig Amatorskich jak co roku zaprasza wszystkich miłośników tenisa stołowego, którzy chcą sympatycznie i aktywnie spędzić czas przy pingpongowym stole oraz poczuć dreszczyk sportowych emocji, do udziału w kolejnym Grand Prix Szczecinka 2019.

            Zaproszenie kierujemy do wszystkich mieszkańców naszego powiatu oraz gościnnie do uczestników szczecineckiej ligi tenisa stołowego – zawodników z Miastka, Czarnego oraz Bobolic – mówi inicjator i sędzia główny Antoni Biedziuk-  Grających systematycznie tenisistów w samym Szczecinku jest bardzo dużo, a możliwości sprawdzenia się w turniejach nie za wiele, dlatego apeluję do wszystkich o liczny udział. Zawodnicy rywalizować będą tradycyjnie w dwóch kategoriach: Open oraz + 50. Cały cykl będzie składał się z 5 turniejów, natomiast do klasyfikacji generalnej zaliczone zostaną najlepsze osiągnięcia z 4 zawodów. System rozgrywek uzależniony będzie każdorazowo od liczby startujących uczestników. Suma zdobytych punktów wyłoni trzech najlepszych tenisistów w poszczególnych kategoriach, którzy otrzymają nagrody finansowe ufundowane przez sponsorów, którym z tego miejsca chciałbym bardzo serdecznie podziękować.

W tym roku są to:
– Sklep rowerowy Biernikowicz Bogdan
– “Podimed” Sp. z o.o.
– FUP “Irga”

– Centrum Okulistyki i Chirurgii Oka

– PHU „Mauro”

– PPH „Alfa Plus”
Na inauguracyjny turniej organizatorzy zapraszają w sobotę 5 stycznia do hali Ślusarnia o godz. 10. Wpisowe wynosi 15 zł dla dorosłych oraz 5 zł dla młodzieży do lat 18. Zapisy bezpośrednio przed zawodami u sędziego głównego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *