AktualnościMłodzieżPiłka nożna

Grali Żacy grupy szczecineckiej

Visits: 249


W niedzielę 15 maja 2016 r. w Szczecinku, na boisku miejscowego Ośrodka Sportu i Rekreacji, od godz. 9.oo, bawili i cieszyli się z gry w piłkę nożną żacy grupy szczecineckiej. Organizatorem turnieju był Jarosław Kozanecki. Gospodarzem imprezy – Akademia Piłkarska Szczecinek (Prezes – Szymon Bibik). W szóstym turnieju w tej grupie, wzięły udział następujące zespoły: UKS Akademia Piłkarska I Szczecinek (trener – Jarosław Kozanecki), UKS Akademia Piłkarska II Szczecinek (Jarosław Kozanecki), UKS Akademia Piłkarska III Szczecinek (Krzysztof Kutrowski), UKS Akademia Piłkarska IV Szczecinek (Krzysztof Kutrowski), UKS Akademia Piłkarska Reissa I Szczecinek (Michał Boderek), UKS Akademia Piłkarska Reissa II Szczecinek (Krzysztof Stasiak), UKS Akademia Piłkarska Reissa III Szczecinek (Rafał Glanc), MGLKS Błonie Barwice (Grzegorz Tomaszewicz), UKS B-MAX ZS Grzmiąca (Adrian Domański) i KS Pionier 95 Borne Sulinowo (Zbigniew Korpusiński). SKFKP Hubertus Biały Bór (Andrzej Satur) nie stawił się na imprezę. Koordynatorem rozgrywek w grupie szczecineckiej jest Grzegorz TOMASZEWICZ (tel. 608-889-930). Turniej otworzyli: Prezes Akademii Piłkarskiej – Szymon Bibik, który był również spikerem zawodów i koordynator rozgrywek w grupie szczecineckiej – Grzegorz Tomaszewicz. Grano systemem „każdy z każdym”, na czterech boiskach, raz osiem minut. Mecze sędziowali: Tadeusz Datta, Przemysław Jeszke, Damian Mazur i Bartosz Więcek. Pogoda specjalnie nie rozpieszczała uczestników. Kilkukrotnie zawodnicy zmuszeni byli chować się przed deszczem, a momentami nawet gradem. Mimo tych niedogodności, turniej udało się rozegrać w całości!

Tabela grupy szczecineckiej po sześciu turniejach:

Lp. Nazwa drużyny Trener Ilość turniejów
1. UKS Akademia Piłkarska I Szczecinek Jarosław Kozanecki 6
2. UKS Akademia Piłkarska II Szczecinek Jarosław Kozanecki 6
3. UKS Akademia Piłkarska III Szczecinek Krzysztof Kutrowski 6
4. UKS Akademia Piłkarska Reissa I Szczecinek Michał Boderek 6
5. UKS Akademia Piłkarska Reissa II Szczecinek Krzysztof Stasiak 6
6. MGLKS Błonie Barwice Grzegorz Tomaszewicz 6
7. UKS B-MAX ZS Grzmiąca, Adrian Domański 6
8. UKS Akademia Piłkarska IV Szczecinek Krzysztof Kutrowski 5
9. SKFKP Hubertus Biały Bór Andrzej Satur 5
10. KS Pionier 95 Borne Sulinowo Zbigniew Korpusiński 5
11. UKS Akademia Piłkarska Reissa III Szczecinek Rafał Glanc 3

Na uczestników turnieju czekał pyszny poczęstunek w którego przygotowanie i serwowanie zaangażowali się rodzice młodych piłkarzy Akademii Piłkarskiej Szczecinek.

Organizator turnieju  i gospodarz imprezy Akademia Piłkarska Szczecinek,  serdecznie dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i przeprowadzenia szczecineckiej imprezy. Następny turniej w grupie szczecineckiej: 27 maja 2016 r. w Grzmiącej – na miejscowym boisku – od godz. 9.oo. Organizatorami turnieju będą: Tomasz Buzała (tel. 788-608-287), Mariusz Ciruk, Adrian Domański i Daniel Żukowski. Gospodarzem imprezy – UKS B-MAX ZS Grzmiąca (Prezes –  Robert Sitkiewicz, tel. 608-628-056). Warto dodać, że w trakcie zmagań żaków nie ma żadnej punktacji. Symboliczną kolejność zespołów ustala się według ilości rozegranych turniejów. Przy równej ilości rozegranych turniejów, stosowana jest kolejność alfabetyczna.

(Tekst: KOZPN – Zdjęcia: Tadeusz Datta).

DSCF1173 (Copy)DSCF1175 (Copy)DSCF1177 (Copy)DSCF1178 (Copy)DSCF1179 (Copy)DSCF1180 (Copy)DSCF1181 (Copy)DSCF1182 (Copy)DSCF1184 (Copy)DSCF1185 (Copy)DSCF1186 (Copy)DSCF1189 (Copy)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *