Grali nasi stranieri, Bartolewski poza kadrą, Białczyk 90 minut

     W ubiegły weekend 10-11 kwietnia nasi stranieri rozegrali swoje mecze ligowe. Oto szczegóły ich występów:

Ekstraklasa

W barwach Zagłębia Lubin przeciwko Podbeskidziu Bielsko Biała zabrakło w kadrze meczowej wychowanka Wielimia Szczecinek Mateusza Bartolewskiego. Jego zespół wygrał 2:1 i zajmuje 9 miejsce w tabeli z 32 punktami.

I Liga

Bartłomiej Poczobut zagrał w meczu jego Widzewa Łódź z Puszcza Niepołomice. Zagrał bardzo przeciętnie. Został zmieniony w 85 minucie meczu. Ujrzał żółtą kartkę. Spotkanie zakończyło się remisem 0:0. Widzew plasuje się na 7 miejscu z 35 punktami.

Przyzwyczaił nas Jowin Radziński, że jest po za kadrą meczową ŁKS-u Łódź. I tak się stało teraz. Zagrał w czwarto ligowych rezerwach w zwycięskim meczu z Wartą Sieradz 3:0. Przebywał na boisku przez całe spotkanie. Pierwszy zespół przegrał 0:1 z Resovią Rzeszów i plasuje się na 3 miejscu z 43 punktami a rezerwy są liderami z pięcioma punktami przewagi właśnie nad Wartą Sieradz.

II Liga

Niestety nadal nie gra w Stali Rzeszów Jarosław Fojut. Jego zespół powrócił na drogę zwycięstw i wygrał 4:3 w Częstochowie z tamtejszą Skrą. Stal jest na siódmym miejscu z 38 punktami.

Dobre spotkanie zagrał Jakub Białczyk w barwach rezerw Lecha Poznań. Zespół jego wygrał 3:1 w Grudziądzu z Olimpią. Lech wyszedł ze strefy spadkowej. Jest na 16 miejscu z 24 punktami.

III Liga

Mateusz Kwiatkowski wszedł na boisko w 72 minucie wygranego meczu Świtu Nowy Dwór Mazowiecki przeciwko Uni Skierniewice. Świt wygrał 3:2 i plasuje się na trzecim miejscu w grupie mistrzowskiej z 43 punktami.

Polonia Warszawa wygrała z rezerwami Jagiellonii Białystok. Niestety nie zagrał Junior Radziński. Polonia zajmuje 7 miejsce z 38 punktami.

Mateusz Kosacki przez całe spotkanie przebywał na boisku w meczu jego Chemika Police przeciwko Bałtykowi Koszalin. Goście wygrali 3:0. Chemik zajmuje w tabeli 20 miejsce z 9 punktami i pogodził się ze spadkiem do IV Ligi ZZPN.

Mariusz Bedliński zagrał pierwsze 45 minut w barwach Floty Świnoujście. Jego zespół zremisował 3:3 z Nielbą Wągrowiec na własnym obiekcie. W tabeli Flota jest na 17 miejscu z 26 punktami i broni się przed spadkiem.

Paweł Bednarski zagrał do 75 minuty meczu jego Uni Swarzędz przeciwko Pomorzaninowi Toruń. Unia przegrała 1:0 i w tabeli jest w strefie spadkowej. Zajmuje 18 miejsce z 25 punktami.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *