AktualnościMłodzieżPiłka nożna

Grali najmniejsi w Partner CUP 2017

Visits: 167

W niedzielę 19 marca w hali Zespołu Szkół odbył się kolejny turniej z cyklu Partner Cup, który w tym roku wpisany został do Powiatowego Kalendarza Imprez Sportowych.

W zmaganiach udział wzięli najmłodsi uczestnicy – rocznik 2010 i młodsi. Swoje drużyny wystawiły kluby: AP Szczecinek, Olimpia Bobolice, Pionier 95 Borne Sulinowo, AP Reissa Szczecinek oraz gospodarze – Błonie Barwice. Grano na dwóch boiskach, w grupach po 4 drużyny i co najważniejsze nikt nie przejmował się wynikami.
Śmiało można powiedzieć, że był to najbardziej emocjonujący turniej z całego cyklu i zgromadził najwięcej publiczności. Młodzi adepci piłki nożnej jak wytrawni zawodnicy walczyli na boisku wspierani z trybun przez wspaniałych kibiców.
Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk prezesa klubu Błonie Barwice Grzegorza Tomaszewicza pamiątkowe medale, które ufundowane zostały przez Starostwo Powiatowe w Szczecinku.
Serdeczne podziękowania dla rodziców zawodników Błonie Barwice za przygotowany poczęstunek, sędziom klubowym: Kacprowi Tomaszewiczowi oraz Łukaszowi Rakowskiemu, oraz opiece medycznej TADMED ze Szczecinka.

PARTNER20174PARTNER20173PARTNER20172PARTNER20171

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *