AktualnościMłodzieżPiłka nożna

Gospodarze gościnni na PARTNER CUP

Visits: 608

Kolejną dawkę sportowych emocji, walki fair play i wielu pięknych chwil dostarczyły nam zespoły z rocznika 2004 podczas turnieju PARTNER CUP, rozgrywanego w niedzielę 4 grudnia w Barwicach.
Do gry zgłosiło się 8 drużyn: Iras Czaplinek, Chojniczanka Chojnice I, Chojniczanka Chojnice II, Czwórka Wałcz, B-Max Grzmiąca, Gwardia Koszalin, Błonie Barwice I i Błonie Barwice II. Grano systemem każdy z każdym w dwóch grupach, a następnie walczono w półfinałach Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej. Po raz kolejny emocji dostarczyły finały. Zawodnicy wyprowadzeni przez sędziego Adama Raka w rytm hymnów obu lig i z prezentacją zawodników przez spikera Krystian Czaplickiego. W Lidze Mistrzów zmierzyły się zespoły Chojniczanki Chojnice II i Irasa Czaplinek. Strzelając dwie bramki główne trofeum pojechało do Chojnic. W drugim finale zmierzyły się drużyny Gwardii Koszalin i Błoni Barwice II. Tu zespół z Koszalina nie dał większych szans gospodarzom wygrywając pewnie 5:1.
Turniej stał na wysokim poziomie. Aż trzy razy o wyniku decydowały rzuty karne. Serdecznie dziękujemy wspaniałym kibicom, którzy bardzo solidnie dopingowali swoje drużyny, zwłaszcza Chojniczanka Chojnice i Gwardia Koszalin.

Liga Mistrzów
1. Chojniczanka Chojnice II
2. Iras Czaplinek
3. Chojniczanka Chojnice II
4. Czwórka Wałcz
Liga Europejska
1. Gwardia Koszalin
2. Błonie Barwice II
3. Błonie Barwice I
4. B-Max Grzmiąca
Nagrody indywidualne
• Najlepszy bramkarz – Mateusz Mejer – Chojniczanka Chojnice II
• Najlepszy strzelec – Kamil Bargieł – Czwórka Wałcz
• Najlepszy zawodnik – Smuga Filip – Iras czaplinek

Nagrody wręczyli: Zastępca Burmistrza Barwic Piotr Sadura​, prezes klubu Błonie Barwice Grzegorz Tomaszewicz​ oraz wiceprezes Błoni Barwice Mariusz Dziwirski​

Trenerzy otrzymali upominki od firmy BK Turismo – organizatora obozów sportowych i turystycznych w słonecznej Hiszpanii.

Serdeczne podziękowania dla rodziców zawodników Błoni Barwice za pomoc w organizacji turnieju, sędziego Adama Raka, OGR TADMED ze Szczecinka, działającej przy ZS Barwice, spikerowi Krystianowi Czaplickiemu i obsługującemu tablicę Kacprowi Tomaszewicz.

Nagrody ufundowali: Urząd Marszałkowski w Szczecinie, Urząd Miejski w Barwicach, Sklep z art. Biurowymi, sportowymi i wędkarskimi FILO z Barwic oraz BK Turismo.

Turniej wsparli: Pizzeria Marco z Barwic, Andrzej i Ryszard Chojnaccy, Sklepik szkolny Joanny Błaszczyk

Organizatorem turnieju byli:
Klub sportowy Błonie Barwice oraz Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe Partner z Barwic.

Wiadomość Grzegorz Tomaszewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *