Głosuj na najlepszego. Zabawa trwa

Odsłony: 279

Od początku bieżącego tygodnia, na naszej stronie trwa sonda- zabawa, polegająca na głosowaniu na najlepszych zawodników poszczególnych klubów z naszego powiatu biorących udział w regularnych rozgrywkach od B- klasy do IV ligi włącznie w rundzie jesiennej sezonu 2015/16. Jako, że nasza redakcja jest inicjatorem zabawy, więc my typowaliśmy zawodników podlegających ocenie kibiców. Przypomnijmy, że w B i A klasie można głosować na 2 wytypowanych przez nas graczy z jednego klubu, w Okręgówce Regionalnej i Koszalińskiej Klasie Okręgowej po 3, a w IV lidze aż na 4. Łącznie więc lista obejmuje aż 40 nazwisk. Mamy więc 5 kategorii, a zwycięzca głosowania z każdej klasy rozgrywkowej osobno, zostanie przez redakcję uhonorowany. Już dziś i już w tym momencie możesz zagłosować na swojego faworyta (ulubieńca), który dzięki twojemu głosowi będzie miał szansę być uhonorowany. Nie ważne w jakim konkursie, ale dla każdego z grających zwycięstwo jest swoistym docenieniem jego umiejętności czy popularności. Zapraszamy więc wszystkich miłośników „kopanej” z powiatu i nie tylko, bo głosy mogą pochodzić z różnych rejonów województwa, kraju, Europu czy Świata, do głosowania. Osobno chcielibyśmy zachęcić do głosowania sympatyków zawodników z IV ligi, KKO i B- klasy, bo jak do tej pory bawią się z nami głównie kibice z A- klasy i OR oraz jeden wyjątek z B- klasy. Na tą chwilę oddano 151 głosów, za co serdecznie dziękujemy wszystkim naszym czytelnikom. W A- klasie oddano już 114 głosów, a najwięcej dostali Bogusław Jabłoński (Pogoń Wierzchowo) 97 głosów i Adam Śpiewakowski (Mechanik Turowo) 14 głosów. W Okręgówce Regionalnej oddano 36 głosów. Najwięcej padło na Marcina Brzozowskiego (Wiarus Żółtnica) 23 oraz jego kolegę klubowego Jana Pietrasa 4 głosy. Jedyny głos w B- klasie padł na Rafała Ślosko z KS Gwda Wielka. Przypominamy, że głosowanie trwać będzie do końca stycznia 2016 roku.
Przypominamy również sposób głosowania:
Aby wziąć udział w głosowaniu, wyślij pod numer 71480 SMS o treści TYP.RJ.X w miejsce X wpisując za każdym razem numer pod jakim jest wpisany dany zawodnik na naszej liście. Koszt wysłania SMS-a to 1.23 zł z VAT-em.
Foto: B. Jabłoński, kapitan zespołu Pogoń Wierzchowo (nr 9 na pomarańczowej koszulce) dostał jak do tej pory najwięcej głosów w naszej zabawie- gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *