AktualnościMłodzieżPiłka nożna

Forma AP Szczecinek sprawdzona na turniejach i w sparingach

Visits: 130

Wszyscy powoli wypatrują piłkarskiej wiosny, a co za tym idzie meczów ligowych i turniejów KOZPN. Aby przygotować się do nich jak najlepiej piłkarze Akademii grają coraz więcej sparingów i uczestniczą w licznych zawodach. Nie inaczej było w ostatnich dniach.

W piątek w hali sportowej w Czarnem mecz między sobą rozegrali zawodnicy Czarnych (r. 2006/2007) i Akademii (r. 2008). Mimo różnicy wieku młodzi podopieczni Krzysztofa Kutrowskiego i Piotra Kusiaka spisali się bardzo dzielnie, a to że czynią postępy udowodnili dzień później podczas sparingu z Akademią Reissa Szczecinek. Wysoka wygrana potwierdziła, że zawodnicy są coraz lepiej przygotowani do nadchodzącego finału województwa turnieju „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku (w dniach 8-9.kwietnia na boiskach OSiR Szczecinek).

Także nieco starsi piłkarze mieli możliwość sprawdzić swoją dyspozycję w hali. Młodzicy z rocznika 2003/2004 (trenerzy Marcin Korabiusz / Bartłomiej Szwałek) wybrali się do Chojnic na mini-turniej z udziałem Chojniczanki i U-2 Bytów, gdzie stoczyli wiele wyrównanych spotkań.

U2 BYTÓW I——-CHOJNICZANKA I            2:1
U2 BYTÓW II——AP SZCZECINEK I             3:3
CHOJNICZANKA II–AP SZCZECINEK II     2:1
U2 BYTÓW I——-AP SZCZECINEK I             0:1
CHOJNICZANKA I—AP SZCZECINEK II      1:0
U2 BYTÓW II——CHOJNICZANKA II           0:2
CHOJNICZANKA I—AP SZCZECINEK I        3:2
U2 BYTÓW I——-CHOJNICZANKA II           2:1
U2 BYTÓW II——AP SZCZECINEK II           2:0
CHOJNICZANKA II–AP SZCZECINEK I       3:2
U2 BYTÓW II——CHOJNICZANKA I             0:2
U2 BYTÓW I——-AP SZCZECINEK II            1:0

W niedzielę Akademia wcieliła się w rolę gospodarza organizując Turniej Noworoczny r. 2002. Piłkarze trenowani na co dzień przez Dariusza Mazura i Bartłomieja Szwałka zostali podzieleni na dwa zespoły, które zajęły 4. i 6. miejsce. Najważniejszy był jednak aspekt szkoleniowy i w sumie godzina intensywnej gry dla każdego z uczestników (mecze trwały raz 12 minut).

Wiadomość i zdjęcia AP Szczecinek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *