AktualnościInnePozostałe

Drugi turniej Gry w Bule w ramach Ligi Gminnej

Visits: 140

      Na boisku szkolnym w Gwdzie Wielkiej rozegrany został drugi turniej Gry w Bule w ramach Ligi Gminnej. Z różnych powodów w turnieju uczestniczyło tylko pięć par. Grano każdy z każdym po 40 minut. W wyniku całej rywalizacji ponownie wygrała para Aleksandra Witt- Reis z Romanem Pawłowskim. Para ta wygrała wszystkie cztery swoje mecze. O drugim miejscu zadecydowała ostatnia kolejka gier. Przed tą kolejką każda z par miała po dwa punkty. Po rozegraniu ostatniej serii gier na drugim miejscu turniej zakończyła para Ania i Bogdan Guzdkowie a na trzecim para Barbara i Kazimierz Skowrońscy. Czwarte miejsce przypadło dla Teresy Mierzejewskiej i Alka Żyndy. Piątą pozycję zajęła para Anna Olszewska oraz Rafał Glanc. Dla najlepszych par wręczono okazałe medale.

     Po dwóch turniejach na czele rywalizacji są Aleksandra Witt-Reis i Roman Pawłowski z 200 punktami. Drugą pozycję zajmują Barbara i Kazimierz Skowrońscy którzy uzbierali 120 punktów. Trzecie miejsce zajmują Ania i Bogdan Guzdkowie 100 pkt., czwarte miejsce zajmują pary Anna Olszewska i Rafał Glanc, Teresa Mierzejewska i Alek Żynda po 90 pkt., szóste miejsce zajmują Maria Paczulska i Tadeusz Datta z 80 pkt.

    Ostatni turniej w ramach Ligi Gminnej Szczecinek rozegrany zostanie 15 sierpnia na Orliku w Wiarzchowie. Poczatek zmagań o 10.00.

    Organizatorem zawodów jest Klub Sportowy Gwda Wielka a głównym finansującym te lige jest Gmina Szczecinek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *