Druga przegrana MKP w sparingu

Odsłony: 220

Po ubiegłotygodniowej porażce z IV ligową Iskrą Szydłowo, tym razem szczecinecki zespół stanął przed jeszcze trudniejszym zadaniem. W niedzielę 31 stycznia na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Złocieńcu, MKP zmierzył się z II ligowym zespołem Błękitnych Stargard. Mecz wygrali drugoligowcy 3:1 (1:1). Gola dla MKP już w 2 minucie strzelił Maciej Szydlak.- Bramkę zdobyliśmy bardzo szybko, a Maciek wykorzystał błędy defensywy ze Stargardu- mówił po meczu grający trener Zbigniew Węglowski.- W tej części spotkania byliśmy świadkami niezłej gry z obu stron. Gola straciliśmy także po błędach naszej defensywy. Mieliśmy też inne swoje szanse. Takie mieli min. Jureczko i Maciejewski- dodał trener.- W drugiej połowie po dokonanych zmianach więcej inicjatywy mieli i dłużej przy piłce się utrzymywali zawodnicy Błękitnych. Oni też strzelili dwa kolejne gole. Jeden po wrzutce, gdzie chłopaki zagubili krycie, drugi po błędzie naszego stopera i pozycji sam na sam. W takich meczach staram się ogrywać wszystkich, którymi dysponuję, bo wiosną wszyscy będą nam potrzebni. Boisko dobre. Dobry sparing. Mecz z zespołem z wyższej klasy to taki mecz, gdzie rywale inaczej niż w IV lidze, bezlitośnie wykorzystają każdy nasz błąd. Nad tym też będziemy pracować- podsumował Zbigniew Węglowski.
W meczu z Błękitnymi MKP zagrał w składzie: Celiński (46. Wilczyński, 75. Sochalski)- Góra (80. Zych), Kusiak, Kozanko, Brodowicz (46. B. Knajdrowski), Jabłoński (70. M. Knajdrowski), Bedliński (46. Węglowski), Malczyk (70. Podgórski), Jureczko, Szydlak (46. Winnicki), Maciejewski.
Kolejny mecz kontrolny MKP zagra w sobotę 6 lutego w Drawsku z tamtejszą III ligową Drawą. Jak na tą chwilę nie mamy żadnych informacji o zmianach personalnych w składzie szczecineckiego zespołu. (ZetPe).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *