AktualnościPiłka nożna

Długi piłkarski weekend

Visits: 308

Dla piłkarzy weekend zaczyna sie już w piątek 28 kwietnia a zakończy sie w środę 3 maja. Oto zestaw meczów, które rozegrają nasze zespoły z Powiatu Szczecineckiego:

Piątek 28.04.2017

WLJM: Akademia MKP Szczecinek – Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg godzina 16.00 w Szczecinku stadion OSiR

Sobota 29.04.2017

IV Liga: MKP Szczecinek – Gryf Polanów godzina 15.00 w Szczecinku stadion OSiR

LWTS: AP Szczecinek – Stal Szczecin godzina 11.00 w Szczecinku stadion OSiR

LWTM: AP Szczecinek – FASE Szczecin godzina 13.00 w Szczecinku stadion OSiR

KKO: Błonie Barwice – UKS Wieża Postomino godzina 17.00 w Barwicach

KO Południe: Orzeł Łubowo – Calisia Kalisz Pom. godzina 16.00 w Łubowie

Pionier 95 Borne Sul. – Wiarus Żółtnica godzina 17.00 w Bornem Sulinowie

Redłovia Redło – Hubertus Biały Bór godzina 17.00 w Redle

Junior Starszy KOZPN: MKP Szczecinek – Sad Chwiram godzina 11.00 w Szczecinku stadion OSiR

Junior Młodszy KOZPN: Pionier 95 Borne Sulinowo – UKS B-MAX Grzmiaca godzina 9.30 w Bornem Sulinowie

Trampkarz KOZPN: Hubertus Biały Bór – Mechanik Bobolice godzina 11.00 w Białym Borze

Młodzik KOZPN: Grom Świelino – UKS B-MAX Grzmiąca godzina 13.00 w Świelinie

 

Niedziela 30.04.2017

LWTS: AP Reissa/Błonie 03 – Energetyk Junior Gryfino godzina 12.30 w Szczecinku boisko ul. Wiatraczna

LWTM: AP Reissa/Błonie 04 – Energetyk Junior Gryfino godzina 11.00 w Szczecinku boisko ul. Wiatraczna

Klasa A gr. III: Mechanik Turowo – Pogoń Wierzchowo godzina 12.00 w Turowie

Grot Bonin – Błękitni Gonne Małe godzina 12.00 w Manowie

Mechanik II Iskra Kłanino – Sokół Spore godzina 12.00 w Kłaninie

KS Gwda Wielka – Smak Pomorski Wilcze Laski godzina 14.00 w Gwdzie Wielkiej

Klasa B gr. II: Sokół Lulewice – Drzewiarz Krosino godzina 12.00 w Redlinie

Junior Starszy KOZPN: Korona Człopa – Błonie Barwice godzina 13.00

Junior Młodszy KOZPN: MKP Szczecinek – Drawa Drawsko Pom. godzina 14.00 w Szczecinku stadion OSiR

Młodzik KOZPN: Pogoń Połczyn Zdrój – UKS AP Reissa Szczecinek godzina 11.00 w Połczynie Zdroju

 

Poniedziałek 01.05.2017

10.00 Orlik w Wierzchowie: Turniej Piłki Nożnej Oldbojów 

 

Środa 03.05.2017

LWJS: Akademia MKP Szczecinek – Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg godzina 16.00 w Szczecinku stadion OSiR

Junior Starszy KOZPN: MKP Szczecinek – Lech Czaplinek godzina 12.00 w Szczecinku stadion OSiR

Junior Młodszy KOZPN: UKS B-MAX Grzmiaca – MKP Szczecinek godzina 11.00 w Grzmiącej

Młodzik Młodszy KOZPN: AP Szczecinek –  AP Kotwica Kołobrzeg godzina 12.00 w Szczecinku stadion OSiR

Młodzik Starszy KOZPN: AP Szczecinek –  AP Kotwica Kołobrzeg godzina 13.30 w Szczecinku stadion OSiR

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *