AktualnościInneTenis stołowy

Ciekawie w Grand Prix Szczecinka w tenisie stołowym

Visits: 452

Za nami drugi turniej tegorocznego cyklu Grand Prix Szczecinka w tenisie stołowym. W sobotę w hali Ślusarnia pingpongiści spotkali się po raz drugi w ciągu tygodnia, by rywalizować o punkty do końcowej klasyfikacji. W kategorii Open finałowy pojedynek miał identyczną obsadę jak przed tygodniem, gdzie spotkali się Mariusz Radziński z Kamilem Kiljankiem. Po bardzo widowiskowej walce lepszy okazał się faworyt  K. Kiljanek, który zwyciężył w stosunku 3:0. W grze o finał doszło do
braterskiego pojedynku pomiędzy Mariuszem i Adamem Radzińskimi. Mecze te zawsze mają swój klimat i oprócz emocji  niezmiennie dostarczają kibicom wiele wrażeń pozasportowych. Nie inaczej było i w  tym starciu, tym razem minimalnie lepszy był Mariusz, który zwyciężył dopiero po pięciu setach. O sporą niespodziankę postarał się Andrzej Zientarski, który rozegrał bardzo dobre zawody i w meczu o III miejsce pokonał Adama Radzińskiego na codzień występującego w II-ligowym ULKS Borne Sulinowo.
Kolejne lokaty zajęli: Grzegorz Kaczała i Sylwia Purlis.
W kat. + 50 w meczu o pierwsze miejsce Antoni Biedziuk okazał się lepszy od Andrzeja Mysłowskiego pokonując go również w stosunku 3:0. Na kolejnych miejscach uplasowali się: Emil Barnaś, Andrzej Podziawo, Ryszard Szatkowski oraz Waldemar Kowalczyk.
Klasyfikacja generalna wygląda następująco:
Kat. Open:
1. Kamil Kiljanek – 200 pkt
2. Mariusz Radziński- 180 pkt
3. Adam Radziński – 156 pkt
4. Andrzej Zientarski – 148 pkt
Kat. + 50:
1. Antoni Biedziuk i Andrzej Mysłowski – po 190 pkt
3. Emil Barnaś – 164 pkt
4. Andrzej Podziawo – 148 pkt
Na kolejny turniej organizatorzy zapraszają 25 lutego do hali Ślusarnia na godz. 14.
gpszcz3gpszcz2gpszcz1gpszcz4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *