AktualnościBłonie BarwicePiłka nożna

Błonie z nowymi zawodnikami wygrywają z Mechanikiem

Visits: 355

Błonie Barwice – Mechanik Turowo 12:5 (6:1)

Bramki: Wojciech Gersztyn 4, Maciej Nowacki 4, Łukasz Zbroszczyk 2, Łukasz Mikołajczyk 2.

Skład Błoni : Mateusz Kowalczuk – Łukasz Zbroszczyk, Mariusz Dziwirski, Jacek Noga, Maciej Kondratowicz – Łukasz Mikołajczyk, Łukasz Drab, Patryk Kowalczyk, Marek Bernaciak – Wojciech Gersztyn, Maciej Nowacki

       W sobotę 10 marca zespół Błoni rozgrywał swój ostatni mecz towarzyski w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Zawodnicy Pawła Drozdowskiego w Złocieńcu mierzyli się z Mechanikiem Turowo. Mecz zakończył się wynikiem 12-5 na korzyść naszej drużyny. Był to szalony sparing, w którym nasz zespół mógł strzelić jeszcze więcej goli, grając w dodatku jedynie czystą jedenastką bez kilku podstawowych zawodników.

Za tydzień zespół Błoni powinien zagrać pierwszy mecz w rundzie wiosennej. Przeciwnikiem będzie Wieża Postomino.

      Podczas trwającego wciąż okresu przygotowawczego w zespole Błoni występowało dwóch zawodników testowanych o których można już napisać że są naszymi zawodnikami. Mowa o Wojciechu Łaniucha oraz Patryku Kowalczyku.

Wojtek Łaniucha przyszedł do zespołu Błoni z IV ligowej Iskry Białogard. Jest skrzydłowym pomocnikiem, dobrze wyszkolonym technicznie i przede wszystkim bardzo szybkim. W Iskrze będąc w formie jeden z najlepszych piłkarzy. Wojtek ma 23 lata, 175 cm wzrostu oraz 69 kg wagi. Jest wychowankiem Grafu Bukówko z którego trafił do Iskry i tam nasz nowy pomocnik spędził 5 sezonów.

Drugim nowym zawodnikiem został Patryk Kowalczyk. Wychowanek Pioniera 95 Borne Sulinowo, mierzący 196 cm i mający 19 lat. Trener Paweł Drozdowski w meczach kontrolnych testował Patryka na pozycji napastnika i na tej pozycji powinien grać nowy nabytek Barwiczan. Patryk w swojej karierze po odejściu z Pioniera 95 grał w Juniorach Akademii Piłkarskiej Szczecinek, następnie trafił do Juniorów Zawiszy Bydgoszcz a ostatnio grał w MKP Szczecinek.

Nowym zawodnikom życzę powodzenia w naszym klubie i wielu wspaniałych występów.

wiadomość: http://www.bloniebarwice.vgh.pl/news.php

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *