Błonie po pierwszym sparingu

Odsłony: 222

W sobotnie popołudnie 15 lipca pierwszy mecz towarzyski rozegrała drużyna Błoni Barwice w ramach przygotowań do rundy jesiennej. Piłkarze Pawła Drozdowskiego ulegli beniaminkowi IV ligi, Sokołowi Karlino 2-5. Jednak po samym spotkaniu możemy być w miarę zadowoleni z gry naszych zawodnikom biorąc pod uwagę że dopiero Barwiczanie są po dwóch treningach i lepsza forma dopiero powinna dojść w kolejnych tygodniach. Dużo do wyniku też ostatecznie miała zmiana bramkarza, gdzie po pierwszych 45 minutach Kacpra Tomaszewicza zastąpił młody bramkarz ze szkółki piłkarskiej która obecnie trenuje w Barwicach i trzeba szczerze powiedzieć że niestety ale dwie bramki śmiało możemy zapisać na konto młodego jeszcze niedoświadczonego bramkarza..
W pierwszej połowie na Stadionie Miejskim w Barwicach padły trzy bramki. Dwie dla Barwiczan, a jedna dla gości. W 6 minucie dobrym dośrodkowaniem Łukasz Zbroszczyk obsłużył Łukasza Rakowskiego który strzałem z głowy pokonał bramkarza z Karlina. Goście odpowiedzieli po kilkunastu minutach bardzo ładnym uderzeniem z półwoleja. W tej sytuacji Kacper Tomaszewicz był bez szans. Jeszcze przed przerwą za sprawą Wojciecha Gersztyna ekipa trenera Drozdowskiego wyszła na prowadzenie.
W drugiej połowie nastąpiła jak wyżej wspomniałem zmiana bramkarza i odegrała ona duże znaczenie na wynik w całym meczu towarzyskim. Zespół Błoni w drugiej połowie zagrał nieco słabiej niż w pierwszej i ostatecznie Sokół Karlino wygrał ten mecz 5-2.
W dzisiejszym sparingu żadnych nowych twarzy w naszym zespole nie obserwowaliśmy (oprócz gościnnego występu bramkarza ze szkółki). Może martwić wąska kadra, ale miejmy nadzieje że z kolejnymi sparingami ta sytuacja będzie się poprawiać. W przyszłym tygodniu piłkarze Błoni trenują trzy razy oraz w następną sobotę zagrają sparing z Sokołem Wyczechy.

Skład Błoni : Kacper Tomaszewicz – Łukasz Zbroszczyk, Mariusz Kreft, Łukasz Drab, Maciej Kondratowicz – Łukasz Mikołajczyk, Mariusz Dziwirski, Dominik Woś, Daniel Buszowiecki – Wojciech Gersztyn, Łukasz Rakowski
Grali również : Sebastian Adamiak, Mirosław Mikelczuk, Bramkarz ze szkółki piłkarskiej

wiadomość: http://www.bloniebarwice.vgh.pl/news.php

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *