AktualnościBłonie BarwicePiłka nożna

Błonie nie dały rady Pogoni

Visits: 205

       W mocno rezerwowym składzie przyszło dziś grać zawodnikom Błoni przełożony towarzyski mecz z beniaminkiem IV ligi Pogonią Połczyn Zdrój. Z pewnością zmiana terminu tego sparingu(miał odbyć się w sobotę o 16:00) nie wyszła na dobre naszej drużynie, która miała spore problemy kadrowe. Pogoń która zebrała cały podstawowy skład pewnie ograła nasz zespół wynikiem 9-1. Ciężko cokolwiek pisać po takim meczu ale wszystko widać było na murawie. Pogoń dominowała, Pogoń stwarzała więcej sytuacji i przede wszystkim Pogoń strzelała bramki. Barwiczanie którzy co ciekawe jako pierwsi wyszli na prowadzenie po bramce z rzutu karnego Marka Bernaciaka w dalszej odsłonie spotkania nie potrafili pokonać Wojciecha Ostrowskiego. Z pewnością niektórzy zawodnicy wnioski wyciągną z tego spotkania, ale tak naprawdę nie ma co brać sobie tego wyniku do głowy. Przed zespołem kolejne treningi oraz mecze towarzyskie które mają przygotować zespół do dobrej formy w zbliżającej się rundzie jesiennej.
     W 10 minucie zespół Błoni wyszedł na prowadzenie. W polu karnym faulowany był Marek Bernaciak i sam faulowany wykonał pewnie jedenastkę. Na wyrównanie jednego długo nie czekaliśmy. W 14 minucie Pogoń ładnie rozklepała krótkimi podaniami obronę Błoni i w finalizacji Mateusz Kowalczyk pewnym technicznym uderzeniem pokonał Kacpra Tomaszewicza. Ta bramka zapoczątkowała fatalny okres gry naszej ekipy. W odstępie 15 minut podopieczni Pawła Drozdowskiego stracili pięć bramek. Kolejne bramki zdobywali : Grzegorz Wawreńczuk, Sławomir Woszczyński oraz dwie stoper Pogoni Adrian Pietrzela. W zdobyciu tych bramek Połczynianom pomagali również nasi zawodnicy którzy źle zachowywali się w tych akcjach bramkowych. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5:1 dla Pogoni Połczyn Zdrój. W drugiej odsłonie gole strzelali już tylko przyjezdni. Ozdobą meczu z pewnością była bramka Igora Walczaka w 75 minucie który uderzeniem z tzw."nożyc" z okolic pola karnego umieścił futbolówkę wprost w okienko bramki Tomaszewicza. Ręce same składały się do braw po tej bramce. Ósmą i dziewiątą bramkę dla Połczynian strzelili Mateusz Hamer i Robert Woszczyński.

Skład Błoni : Kacper Tomaszewicz – Łukasz Zbroszczyk, Hubert Skwarek, Zawodnik Testowany, Zawodnik Testowany – Daniel Buszowiecki, Dominik Woś, Patryk Kowalczyk, Marek Bernaciak – Zawodnik Testowany, Łukasz Mikołajczyk
Grali również : Mirosław Mikelczuk, Sebastian Adamiak i Maciej Nowacki.

We wtorek zespół Błoni zagra towarzysko z Orłem Łubowo.

wiadomość: http://www.bloniebarwice.vgh.pl/news.php

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *