Błonie deklasują Mechanika Bobolice

Odsłony: 322

       W piątek swój drugi mecz towarzyski rozgrywała drużyna Błoni. Podopieczni Pawła Drozdowskiego podejmowali w Barwicach rywala z ligi, Mechanik Bobolice. Nasi piłkarze po bardzo dobrym sparingu rozgromili przyjezdnych wynikiem 10-0. Zadowolony z wyniku jak i samej gry był trener Drozdowski. Jednak z pewnością nie ma co wpadać w zachwyt tylko konsekwentnie nadal trenować i szlifować formę która powinna przyjść wraz z rozpoczęciem meczy ligowych. Z dzisiejszego meczu z pewnością najbardziej cieszy obrona która zagrała na zero z tyłu, a wśród wszystkich zawodników było widać duże zaangażowanie. Zadowala również postawa rezerwowych którzy wchodząc na boisko dostają swoje minuty do pokazania się.
Nastąpił również zwrot w sprawie transferu Mateusza Kowalczuka który jednak postanowił zostać w naszym klubie i nadal reprezentować barwy Błoni.
Gole w dzisiejszym sparingu strzelali : Łukasz Mikołajczyk 3, Łukasz Zbroszczyk 2, Marek Bernaciak, Wojciech Gersztyn, Wojciech Łaniucha, Maciej Nowacki oraz Daniel Buszowiecki.

Skład Błoni : Kacper Tomaszewicz – Łukasz Zbroszczyk, Mariusz Kreft, Zawodnik Testowany, Daniel Buszowiecki – Wojciech Łaniucha, Patryk Kowalczyk, Dominik Woś, Marek Bernaciak – Wojciech Gersztyn, Łukasz Mikołajczyk
Ponadto grali : Mateusz Kowalczuk, Maciej Nowacki, Mirosław Mikelczuk, Sebastian Adamiak, Hubert Skwarek oraz dwóch Zawodników Testowanych

wiadomość: http://www.bloniebarwice.vgh.pl/news.php

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *