AktualnościBłonie BarwicePiłka nożna

Błonie Barwice podsumowały ubiegły rok

Visits: 130

      W piątek 2 marca w Dworze Pomorskim w Luboradzy odbyło się spotkanie zorganizowane przez klub sportowy Błonie Barwice. Udział wzięli przedsiębiorcy, sponsorzy klubu, władze samorządowe, zaproszeni goście a także gospodarze: zarząd, trenerzy oraz zawodnicy drużyny seniorów Błoni Barwice.  Spotkanie otworzył i poprowadził prezes klubu Grzegorz Tomaszewicz. Przedstawił sprawozdanie za rok 2017, a także podziękował osobom, które angażują się w rozwój klubu: zawodnikom, trenerom, rodzicom, a także sponsorom, bez których trudno byłoby prowadzić działania na tak szeroką skalę. Następnie głos zabrali dyrektor sportowy klubu Błonie Barwice Damian Wróbel oraz przedstawiciel firmy Globpol Paweł Gładysz. Na scenie zaprezentowała się również wokalnie Ewa Olkowska-Styś.  Jednym z głównych punktów programu była prezentacja drużyny seniorów – sztabu trenerskiego oraz zawodników, którzy reprezentować będą klub w rundzie wiosennej 2018. Przedstawiono także zawodników pozyskanych w tym okienku transferowym. Wiosną drużynę wzmocnią: Wojciech Łaniucha, który przyszedł z Iskry Białogard oraz Patryk Kowalczyk, były zawodnik z MKP Szczecinek, wychowanek Pioniera 95 Borne Sulinowo, grający także w drużynach młodzieżowych AP Szczecinek i Zawisza Bydgoszcz.  Na koniec części oficjalnej wręczono podziękowania dla firm i osób, które wsparły działalność klubu w 2017 roku.

   Po obiedzie, w części nieoficjalne trwały rozmowy indywidualne. Przeprowadzono także licytację, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Wśród licytowanych gadżetów były m.in., z logo klubu Manchester City piłki z autografami zawodników, w tym także WaynaRooneya, zegar, koszulki, plakat z autografem PepaGuardioli a także piłka z podpisami zawodników Pogoni Szczecin.

   Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i jesteśmy dumni, że mamy wsparcie tak wielu osób. Jesteśmy przekonani, że rok 2018 przyniesie wszystkim wiele uśmiechu i satysfakcji. Dziękujemy także firmie YankoEvents, która udekorowała salę światłem, a także nagłośniła spotkanie.

Pełna relacja na: http://www.blonie.barwice.pl/galeria/spotkanie-w-luboradzy-2018,247.html

wiadomość i zdjęcia: Grzegorz Tomaszewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *