AP Szczecinek bliżej finału


W dniu wczorajszym (31 maja), drużyna juniorów młodszych Akademii Piłkarskiej Szczecinek rozegrała w Kołobrzegu pierwszy mecz barażowy, którego stawką jest dalsza rywalizacja o Ligę Wojewódzką Juniorów Młodszych. Rywalem naszych zawodników była ekipa AP Kotwica Kołobrzeg, a mecz zakończył się wygrywaną naszej drużyny 4:0.-  Jestem zadowolony z chłopaków. Zagrali bardzo dobry mecz- mówił po spotkaniu trener Jarosław Kozanecki.- Chciałbym pochwalić wszystkich zawodników, bo pokazali, że są silnym zespołem. Czwarta bramka meczu, strzelona przez Kacpra Czaplę z rzutu wolnego z połowy boiska – stadiony świata! Cieszy mnie również, że potrafiliśmy wygrać z trudnym przeciwnikiem na jego terenie i to wysoko. Jest to dobry wynik w perspektywie rewanżu, który odbędzie 5 czerwca w Szczecinku na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Czesława Lisa w Szczecinku o godzinie 11:00. Na pewno w niedzielę nie będzie łatwo i ponownie trzeba zagrać bardzo dobry mecz – dodał trener.

Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg – Akademia Piłkarska Szczecinek 0:4 (0:3)                              Gole: Mateusz Cukrowski, Adrian Superson, Przemysław Trzciński, Kacper Czapla.

AP Szczecinek: Sochalski – Stępień, Czapla, Daszkiewicz, Ciężki, Cukrowski (41. Wagner), Drzewiecki, Bednarski, Baranowski (67. Tranbowicz), Trzciński ( 74. Marciniak), Superson (77. Tovmasyan).

Już dziś zapraszamy wszystkich szczecineckich sympatyków, nie tylko piłki młodzieżowej, do odwiedzenia szczecineckiego stadionu w niedzielę i do gorącego dopingowania naszych juniorów w walce o finał wojewódzki. Przejście drużyny AP Kotwica w dwumeczu, pozwoli naszym młodym graczom na udział w finale tych rozgrywek, który rozegrany zostanie 8 czerwca (jeden mecz na neutralnym terenie) w Drawsku lub Złocieńcu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *