Antoni Biedziuk tym razem trzeci

Odsłony: 718

Na przedostatni dzień roku organizatorzy wybrali organizację tradycyjnego turnieju noworocznego w tenisie stołowym, który był jednocześnie czwartą, finałową eliminacją Grand Prix Koszalina 2016. Szczecinecki pingpongista Antoni Biedziuk, który był liderem klasyfikacji generalnej rywalizował w najliczniejszej kategorii Open amatorów, gdzie uplasował się na trzeciej pozycji. Niestety okazało się to zbyt mało by obronić swoją pozycję i po raz pierwszy od pięciu lat musiał uznać wyższość innego
zawodnika – Rafała Meggera (Chojnice), który minimalnie okazał się lepszy. Trzecią lokatę zajął rownież chojniczanin – Mateusz Żychliński.
– Turniej z założenia miał być turniejem normalnym jak zwykle, lecz w rzeczywistości okazał się turniejem nocnym – mówi Antoni Biedziuk- Swój pierwszy pojedynek rozegrałem po przesiedzeniu na ławce ok. 4 godzin, który niestety przegrałem, ostatni zaś około północy. Zwycięstwa w kolejnych sześciu meczach pozwoliły mi niestety na zajęcie tylko trzeciego miejsca, co spowodowało utratę pozycji lidera. Swoje trofeum chciałbym zadedykować swojej pierwszej wnuczce, która przyszła na świat dwa dni temu- dodał szczecinecki pingpongista.
Wiadomość: Antoni Biedziuk
biedziuk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *