Akademia Piłkarska Szczecinek wygrywa

Odsłony: 136

Zawodnicy AP Szczecinek nie zwalniają tempa! W sobotę zawodnicy rocznika 2008 podtrzymali dobrą passę Akademii i poszli w ślady swoich kolegów z roczników 2006 i 2007, którzy dwa tygodnie temu wygrali w Charzykowach, a przed tygodniem w Szczecinku. Tym razem podopieczni Krzysztofa Kutrowskiego i Piotra Kusiaka – w weekend prowadzeni przez koordynatora Tadeusza Dattę – okazali się bezkonkurencyjni w Debrznie!
W turnieju startowało siedem drużyn. Rozgrywki prowadzone były w systemie „każdy z każdym”. Zawodnicy wygrali pięć spotkań i tylko jedno bezbramkowo zremisowali, zajmując tym samym I. miejsce w turnieju bez straty bramki! II. miejsce zajęła drużyna JFA Przechlewo, III. – AP 2012 MKS Debrzno, a IV. – AP Człuchów.
– Pomimo, że w całym turnieju nie straciliśmy żadnej bramki, wcale nie było tak łatwo… Cieszę się bardzo z tego, że była okazja do sprawdzenia zawodników, którzy do tej pory grali rzadziej. Jestem ich postawą mile zaskoczony. Po raz kolejny powtarzam, że w tej kategorii wiekowej nie interesują mnie wyniki, ale postępy poszczególnych zawodników. Po tym turnieju jestem podbudowany postawą i cieszę się ze idziemy w dobrym kierunku w tym roczniku – podsumował trener koordynator Tadeusz Datta.
wiadomość: AP Szczecinek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *