Akademia Piłkarska grała w finale turnieju w Przecławiu

           Chłopcy z rocznika 2010 wzięli  udział w turnieju Football Factory Decathlon Kipsta Cup w Przecławiu, był to bardzo mocno obsadzony turniej i poziom sportowy stał na wysokim poziomie.  Nasi zawodnicy zmierzyli się w grupie z drużynami: Arkonia Szczecin, AMF Szczecin, Junior Police, Pogoń Szczecin I, Salos Szczecin II, Gwardia Koszalin.  Chłopcy zwyciężyli we wszystkich meczach grupowych i awansowali do fazy pucharowej, gdzie zmierzyli się w ćwierćfinale z Pogonią Szczecin III i w półfinale ponownie z Gwardią Koszalin. Po kolejnych dwóch zwycięstwach awansowali do finału gdzie czekała drużyna Pogoni Szczecin II.  Finał to bardzo dobra gra obu drużyn i wielkie emocje z obu stron, ostatecznie ten mecz wygrała Pogoń Szczecin II, a nasza drużyna zajęła drugie miejsce w turnieju.  Warto też podkreślić, że Najlepszym Bramkarzem turnieju został zawodnik AP Szczecinek 2010 – Patryk Stolarczyk.  Nasi chłopcy pokazali, że potrafią grać w piłkę, rozgrywać piękne akcje, oddawać niesamowite strzały i rywalizować z najsilniejszymi drużynami w naszym województwie. Brawa dla nich i dla trenerów!

         AP Szczecinek 2010 reprezentowali: Staciwa Borys, Bakuła Grzegorz, Stępień Dominik, Bena Borys, Sulej Oskar, Konopiński Grzegorz, Sztuba Franciszek, Kaleta Mateusz, Kuźma Fabian, Mularczyk Dawid, Stolarczyk Patryk, Rostek Dominik. Trenerzy: Jakub Śpiegowski, Michał Boderek.

         Zawodnicy z rocznika 2010 i uczniowie Oddziału Mistrzostwa Sportowego w SP nr 5 w Szczecinku ponownie pokazali się z bardzo dobrej strony. Pokazują na boisku, że w Szczecinku działamy coraz lepiej i idziemy w bardzo dobrym kierunku. Oby tak dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *