A klasa: Turowo bliżej czołówki

Odsłony: 257

Sokół Spore – Baszta Sławno 0:3 (0:1)
Sokół: Dykas- Klepczarek, D. Dorc, Guła, Łobudziński, Leśniak, Kijewski, Włodarczyk, Bujnowski (70. Kuciaba), T. Dorc, Apanel.
Sędziowie: Więcek, Gocałek, R. Zdanowski.

W Święto Niepodległości gracze Sokoła raczej niespodziewanie ulegli swoim rywalom. -Uważam, że nasza porażka wzięła się w głównej mierze ze zlekceważenia rywali- powiedział portalowi po meczu trener Sokoła, Janusz Berger.- Dodatkowo trzeba przyznać, że nasi przeciwnicy to młody, dobry zespół, mądrze grający piłką. Aż dziwi, że nie są zdecydowanie wyżej w tabeli. W pierwszej części strzelili nam dość przypadkowego gola. Drugi padł najprawdopodobniej z pozycji spalonej, a w końcówce to już się odkryliśmy chcąc choć zremisować i jedna z kontr gości przyniosła im trzeciego gola. Nie miałem dziś wszystkich graczy, ale to nas do końca nie tłumaczy. Tak to już bywa, że raz się wygrywa, raz przegrywa- zakończył smutny trener Berger.
Pozostałe wyniki: Olympic Warszkowo – Orzeł Smardzewo 2 – 2, Arkadia II Malechowo – Strong Zielenica 1 – 0, LZS Kowalewice – Passat Bukowo Morskie 3 – 1, KS Skibno – Wrzos Wrześnica 7 – 2, Iskra Kłanino – Grot Bonin 0 – 2, Pogoń Wierzchowo – Płomień Jeżyczki – przełożony na wiosnę 2016. Sokół zajmuje obecnie 10 miejsce w tabeli z 12 punktami, a Pogoń jest 13 z 9 punktami .
Mechanik Turowo – KS Dzikowo 4:0(2:0)
Bramki dla Mechanika:Bugaj Paw.-2,Śpiewakowski,Kot
Mechanik:Bak- Bugaj W., Bugaj P., Czapla, Haszcz, Kot, Ludwiczak, Małecki(46. Sokołowski), Pokusa, Serafin, Śpiewakowski
Sędziowie: Jeszke, Fiedurek B., Rak

Na trzecie miejsce awansował zespół Mechanika Turowo po rozegraniu ostatniego meczu.W środę (11 listopada) zespół Mechanika pokonał KS Dzikowo i zainkasował kolejne punkty. Turowianie do lidera tracą teraz tylko 3 oczka. Przez cały mecz przewaga należała do gospodarzy. Wynik mógł być wyższy jednak zabrakło trochę skuteczności.
Bytyń Nakielno – Smak Pomorski Wilcze Laski 2:5(1:2)
Bramki dla Smaka: Piotr Sternal – 4, Grochala
Smak Pomorski: Czwar- Sternal Paw., Szałwiński, Bryszewski, Szkodziński, Kaleta(40.Kaczor), Majchrzak, Makoś, Popiel,Grochala, Sternal Pi.
Sędziowie: Kurasz, Baniowski, Marzec

Dobre spotkanie rozegraliśmy w Nakielnie- powiedział portalowi prezes Smaku, Jan Sternal- Chłopcy dali z siebie wszystko. Ponownie gramy zmienionym składem, co jednak chyba bardziej zmobilizowało naszych zawodników. Z pewnością zrobiliśmy miłą niespodziankę naszym kibicom – dodał prezes.
Pozostałe wyniki: LKS Karsibór – Błękitni Pomierzyn 0 – 5, Gryf Budowo – Santos Kłębowiec 4 – 0,
Legion Strączno – Wspólni Różewo 1 – 2, Grom Giżyno – Sokół Suliszewo 3 – 6, Błękitni Gonne Małe – pauza.
W tabeli Mechanik na 3 pozycji z 25 punktami, Błękitni na 4 miejscu z 24 punktami, a Smak Pomorski na 9 miejscu z 13 punktami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *