A Klasa: Hubertus liderem, zawirowania z protokołami sędziowskimi w Białym Borze i Rąbinie

            W ubiegły weekend rozegrana została 3 kolejka zmagań w A Klasie . W Białym Borze Hubertus wygrywając z Gromem Świelino został liderem tej klasy rozgrywkowej. Jak się okazało po meczu tym na łaczynaspilka.pl pojawił się protokół meczowy nie zgodny z tym co można było zobaczyć w wyjściowej jedenastce, która wyszła na to spotkanie w zespole gospodarzy. W środę wieczorem nastąpiła zmiana protokołu i na w/w portalu pojawił się nowy. Jak widać ze zdjęć że numery zawodników są całkiem inne iż w pierwszej wersji. – Protokół był zrobiony w systemie EXTRANET dzień wcześniej – powiedział nam trener Hubertusa Krzysztof Kutrowski- sędzia został powiadomiony o tym, że gramy w innym składzie. Wszystkie poprawki miał nanieść pisząc sprawozdanie z meczu. – dodał trener z Białego Boru. Również w meczu Wicher Rąbino – KS Gwda Wielka jest nie zgodność zawodnika gospodarzy z nr.7, który wszedł na boisko w około 15 minucie(w wyniku kontuzji zawodnika gospodarzy). W protokole jest jako, że grał od początku spotkania. Wicher miał trzech zmienników według protokołu wpisanego przez sędziego a dokonał 4 zmian co było stanem faktycznym. Dodatkowo niby goście grali bez jednego zawodnika. Oto szczegóły poszczególnych spotkań:

Pionier 95 Borne Sulinowo – Orzeł Łubowo 0:3 (0:1)

Bramki: dla Orła strzelali: Mirosław Mikelczuk, Hubert Krzysztofiak, Marcin Szwałek

Pionier 95: Szóstak – Ziemniak(86′ Chrybowicz), Nowacki, Petrowicz, Łacny, Zjawiony(86′ Gortych), E. Hołubek, Drzewiński( 78′ Styber), Bronk(60′ Drab), Pietkiewicz, Wodzyński(88′ Kłoss)

Orzeł: Szymek- J. Podgórzański(63′ Ł. Podgórzański), Mitka(82′ Truszkiewicz), Ambrożewicz, J. Krzysztofiak(65′ M. Krzysztofiak), Gąsienica, Mikelczuk, Szwałek, Nowacki, Drab(72′ Kaszubowski), H. Krzysztofiak(60′ Olkowski)

          W meczu derbowym gminy Borne Sulinowo dość duża wygrana gości z Łubowa. Zespół trenerów Grzegorza Bergera i Tomasza Bykowskiego pnie się do góry i potwierdza dobre przygotowanie do sezonu. Już  w 5 minucie Mikelczuk bardzo dobrym strzałem z rzutu wolnego daje prowadzenie łubowianom. Po przerwie goście strzelają kolejne dwie bramki i wygrywają zasłużenie. Z pewnością Orzeł grał łatwiej drugą połowę gdyż zawodnik gospodarzy w 48 minucie opuścił boisko za czerwoną kartkę.

Pogoń Wierzchowo – Błonie Barwice 1:4 (0:1)

Bramki: Pogoń: Przemysław Guła, Błonie: Łukasz Zbroszczyk-3, Daniel Buszowiecki

Pogoń: Wedda – Walczak, Wójtowicz, Guła, Musiejuk, B. Jabłoński, Flisek, Biesiada(40′ Skrzydliński), Fonferek, Zimnicki(81′ Boderek), Wesołowski

Błonie:  Lewicki – Zbroszczyk, Telążka(84′ Bernaciak), Świebodzki, Skwarek, Pruciak, Krzyżanowski(84′ Bajon), Buszowiecki(83′ Zieliński), Kowalski, Myszak, Andrusiów

          Błonie na boisku w Wierzchowie potwierdziły, że w tym sezonie będą się liczyć w walce o czołowe miejsca. Przez całe spotkanie goście kontrolowali grę i wynik odzwierciedla ich przewagę na boisku.

Drzewiarz Krosino – Mechanik Turowo 0:5 (0:1)

Bramki: Paweł Bugaj-3, Piotr Sternal-2

Drzewiarz: Sz. Szczerba- Zalewski, Waśkowski(58′ Stępniak), Świątalski, Kąkol, M. Chłopecki, K. Chłopecki, P. Szczerba(80′ Osowski), Bobyk(46′ Biesiada), Paweł Adasiak, Piotr Adasiak

Mechanik: Myszak – Śpiewakowski, P. Bugaj, Syposz, Staernal, A. Sokołowski(75′ M. Bąk), M. Czapla, S. Bugaj, W. Bugaj, Matejko, Dobrosielski

       Mechanik Turowo nie dał szans gospodarzom i potwierdził, że w tej klasie rozgrywkowej będzie się liczył. Gospodarze niestety w tym roku jak widać będą walczyć do ostatnich kolejek o utrzymanie się w A Klasie.

Sokół Spore- Mechanik II Iskra Kłanino 1:4 (1:3)

Bramka dla Sokoła: Mariusz Mucha

Sokół: Szałkiewicz – Szymański(46′ Szewczyk), Łobudziński, M. Różański, Mucha, Leniec, T. Dorc, Dykas, D. Dorc, Bujnowski(46′ Pawliczuk), Milke(46′ Bartyłowicz)

             Choć pierwsza bramkę zdobyli gospodarze to wygrana przypadła gościom. Niestety kolejnej porażki doznali zawodnicy Sokoła Spore. Nie dali rady zdobyć punktów z rezerwami Mechanika Bobolice.

Wicher Rąbino – KS Gwda Wielka 1:0(1:0)

KS: Kinic – Czarnecki, Cabaj, Mazur, Leśniak(36′ Rybiński), Cień(70′ A. Zawadziński), Kłos, M. Zawadziński, Fijołek, Glanc(75′ Suchanowski), P. Hołownia

      Choć to dopiero trzecia kolejka to widać iż w tym roku zespół z Gwdy Wielkiej będzie walczył tylko o utrzymanie się w tej klasie rozgrywkowej. Nieliczni kibice zebrani na trybunach oglądali bardzo nudne spotkanie, które nie obfitowało w wiele sytuacji bramkowych. Jedyna bramka padła po błędzie defensywy gości.

Hubertus Biały Bór – Grom Świelino  6:0 ( 3:0)

Bramki: Maksymilian Kiczuk-2, Paweł Karniewicz, Dawid Karniewicz, Dawid Borowicz, Andrzej Smulczak

Hubertus: P. Smulczak- Jabłoński, Czajkowski, Apanowicz, Raczyński, Kasperowicz(62′ Orlik), P. Karniewicz(80′ Kwiecien), Borowicz, D. Karniewicz, Kiczuk(47′ A. Smulczak), Boczek(70′ Szcześniak) – poprawiony skład w środę, który ukazał się na laczynaspilka.pl i który faktycznie zagrał przeciwko Gromowi Świelino.

            Hubertus wygrywając z Gromem Świelino nadal jest liderem A Klasy. Komplet punktów i brak straty bramki pokazuje siłę zespołu z Białego Boru na ten sezon. Mecz toczony pod dyktando gospodarzy, którzy nie dali strzelić sobie nawet jednej bramki.

zdjęcia z laczynaspilka.pl oraz Facebook/Hubertus Biały Bór

TABELA:

1 Hubertus Biały Bór 3 3 0 0 15:0 9
2 MECHANIK TUROWO 3 2 1 0 12:0 7
3 Orzeł Łubowo 3 2 1 0 10:2 7
4 Błonie Barwice 3 2 0 1 12:7 6
5 WRZOS BORNE SULINOWO 2 1 1 0 3:2 4
6 Pionier 95 Borne Sulinowo 3 1 1 1 7:7 4
7 Wicher Rąbino 3 1 1 1 5:11 4
8 Mechanik II Iskra Kłanino 2 1 0 1 6:6 3
9 Grom Świelino 2 1 0 1 4:6 3
10 GWDA WIELKA 3 1 0 2 3:7 3
11 Pogoń Wierzchowo 3 0 1 2 4:14 1
12 SOKÓŁ SPORE 3 0 0 3 3:11 0
13 Drzewiarz Krosino 3 0 0 3 2:13 0

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *