A klasaAktualnościB klasaPiłka nożna

A i B klasa: W Suliszewie szlagier grupy trzeciej.

Visits: 449

W najbliższą niedzielę zespoły A i B klasy rozegrają kolejną serię rozgrywek ligowych.  Trudne mecze czekają Sokoła Spore oraz Pogoń Wierzchowo grające w grupie I A klasy. Obie drużyny zagrają na wyjazdach. Sokół zagra w Smardzewie z tamtejszym Orłem. Zespół gospodarzy wyprzedza gości raptem o dwa punkty. Jeśli Sokół wygra przeskoczy rywali. –  Jedziemy powalczyć o zwycięstwo – powiedział nam prezes Przemysław Guła – My, oni, Wierzchowo i chyba Jeżyczki będziemy walczyć o utrzymanie. Jedziemy w pełnym składzie. Gramy teraz z zespołami z dołu tabeli więc są szanse na zdobycie kolejnych punktów – dodał prezes. Z Wrzosem Wrześnica zagra Pogoń Wierzchowo . Zespół gospodarzy plasuje się na siódmym miejscu i zgromadził 31 punktów. W pierwszej rundzie u siebie Pogoń przegrała 1:2. Mecze rozpoczną się o 12.00.

Do meczu na szczycie dojdzie w grupie trzeciej A klasy. Lider Sokół Suliszewo zagra z Mechanikiem Turowo . Jeżeli goście  myślą jeszcze o awansie do ligi okręgowej, to ten mecz muszą wygrać. Gospodarze w przypadku wygrania, będą mogli świętować awans o klasę wyżej. Do składu Mechanika powrócą Kot oraz Czwar. Kolejne trzy punkty powinni zainkasować zawodnicy Błękitnych Gonne Małe. Podejmować oni będą Błękitnych Pomierzyn. Goście z 15 punktami zajmują odległą jedenastą pozycję. Również na zwycięstwo liczą w Wilczych Laskach. Smak Pomorski podejmować będzie Gryf Budowo. W tej rundzie gospodarze grają bardzo dobrą piłkę i w tym meczu powinni również wywalczyć trzy punkty. Gonne gra o 12.00 a Turowo oraz Wilcze Laski o 13.00

W B klasie dojdzie do jednego meczu. KS Gwda Wielka zagra z  Błękitnymi-Grodzisko Ostre Bardo na boisku rywala. Z pewnością goście będą chcieli zagrać o trzy punkty, aby podtrzymać dobrą passę w rundzie wiosennej. Mecz rozpocznie się o 16.00.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *