A klasaAktualnościB klasaPiłka nożna

A i B klasa: Derby powiatowe w Turowie, Krosino o II miejsce.

Visits: 282

W najbliższą niedzielę ponownie na boiska wyjdą zawodnicy A i B klasy. Jest już coraz bliżej rozstrzygnięć. W tej kolejce dojdzie do meczu derbowego naszego powiatu. Mechanik Turowo podejmować będzie Błękitnych Gonne Małe. Wiadomo, że zawodnicy z Turowa walczyli o awans do okręgówki jednak obecnie mają tylko szanse matematyczne. Mecz bez względu na to zapowiada się bardzo interesująco. Błękitni wygrali ostatni mecz na boisku jednak ze względu na małą ilość młodzieżowców Wydział Gier zweryfikował wynik na 0:3. – Doszło do wielkiej pomyłki- powiedział trener zespołu Marian Leszczyński – musieliśmy przed meczem zmienić koszulki i pomyliliśmy numery zawodników. Młodzieżowiec grał cały mecz lecz z innym numerem – dodał trener Błękitnych.  W pierwszej rundzie Turowo wygrało w Gonnym 6:2.Trzeci zespół grający w grupie III Smak Pomorski Wilcze Laski wyjeżdżają do Strączna zagrać z tamtejszym Legionem. Obie druzyny do tej pory zgromadziły po 33 punkty i w pierwszym meczu Strączno wygrało w Wilczych Laskach 2:0. Mecze rozpoczną się o godzinie 13.00.

W grupie I  tylko Sokół Spore zagra w tą niedzielę . Podejmować będą na boisku w Trzcinnie KS Skibno. Zespół gospodarzy będzie mocno osłabiony. Aż trzech zawodników nie może zagrać za kartki: Tomasz Dorc, Dawid Dykas oraz Radosław Leniec. W pierwszej rundzie między tymi zespołami  padł remis 3:3. Skibno z 36 punktami zajmuje szóstą pozycję a Spore dotąd uzbierało 16 oczek i jest na przedostatniej trzynastej pozycji. Mecz rozpocznie się o 12.00.  Pogoń Wierzchowo swój mecz rozegra 26 maja . -Zespół gości poprosił o przełożenie meczu, na co my się zgodziliśmy – poinformował nas prezes Pogoni Krzysztof Świdziński. Mecz w czwartek 26 maja . Początek spotkania godzina 14.00 na boisku w Wierzchowie.

B klasa

W jedynym spotkaniu grupy II B klasy Drzewiarz Krosino podejmować będzie Błekitnych – Grodzisko Ostre Bardo. Gospodarze jeśli chcą zająć II miejsce muszą ten mecz wygrać. Przewaga nad rywalami  zmalała do dwóch punktów. Zespół KS Gwda Wielka swoje punkty dostał walkowerem za mecz z Polonią Stepień, która się wycofała z rozgrywek. Lider Sępolno Wielkie pauzuje w tej kolejce.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *