Żółtnica za mocna dla Lidera. Zawisza się wycofał.

Odsłony: 105

W środę 9 września w Sępolnie Wielkim, rozegrany został mecz II rundy Pucharu Polski edycji KOZPN. Drużyna miejscowego Lidera podejmowała Wiarusa Żółtnica. Faworyt mógł być tylko jeden, to zespół Wiarusa. Drużyna z Ligi Okręgowej miała problemy z gospodarzami( B klasa) tylko do 30 minuty. Wtedy to prowadzili gospodarze 3:1. – Po 30 minutach gry przyzwyczailiśmy się do stanu boiska i już zaczęło się nam grać lepiej- mówił portalowi kapitan zespołu z Żółtnicy, Mariusz Rychter.- Do przerwy zdołaliśmy jeszcze wyrównać na 3:3. Druga połowa, to już zdecydowana dominacja naszego zespołu. Rywal opadł z sił i mogliśmy udokumentować swoją wyższość kolejnymi bramkami- dodał Rychter. Ostatecznie Wiarus wygrał 7:3 (3:3).
Bramki dla Wiarusa strzelili: Aleksandrzak -3, Droszcz-2, Rychter, Staciwa.
Wiarus grał w składzie: Świrski- Szewczyk, Kodz (46-Obrzut), Marciszewski, Pawelec, Staciwa, Gudz, Stępień, Rychter, Aleksandrzak, Droszcz.

Inny zespół z naszego powiatu, Zawisza Grzmiąca miał rozegrać swój mecz pucharowy w Redle z tamtejszą Redłovią. Zawodnicy z Grzmiącej jednak ostatecznie wycofali się dalszych rozgrywek. W kolejnej rundzie bez gry wystąpi Redłovia Redło.(RaGla).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *