Wystartowała B klasa

Odsłony: 273

                                KS Gwda Wielka – Drzewiarz Krosino 1:1 (1:0)
KS Gwda Wielka: Przybyłko- Dembiński, Gruszecki, Ślosko, Glanc A.,Marusiak M.,Marusiak P.(78.Jonczyk),Makowski,Boderek(74.Fijołek), Kozikowski(70.Bagiński), Dobrowolski(46.Sokołowski)
Drzewiarz: Adasiak Pa.-Adasiak Pi.,Adasiak Ł.,Adasiak M.,Karczewski (60.Kasztelan),Pałgan, Pieczara,Podkówka(46.Wiśniewski),Szczerba,Waśkowski, Zaniuk.
Bramki: Rafał Ślosko (KS Gwda Wielka),Piotr Szczerba (Drzewiarz)

W niedzielę 6 września swoje zmagania rozpoczęła klasa B . W planie 1 kolejki były dwa mecze, lecz drużyna Lider Sępolno Wielkie nie rozegrała u siebie meczu z Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo z powodów proceduralnych . Najprawdopodobniej zakończy się to walkowerem dla gości.
W Gwdzie Wielkiej rozegrany został mecz pomiędzy gospodarzami KS Gwda Wielka, a Drzewiarzem Krosino. Bardzo brzydka pogoda( deszcz, duży wiatr) nie przepędziła niespodziewanie licznie przybyłych kibiców. Kibice spragnieni piłki w Gwdzie Wielkiej ( powrót kopanej do Gwdy po 7 latach), mogli zobaczyć pierwszy oficjalny mecz swojej nowej drużyny. Pojedynek zaczął się bardzo pomyślnie dla gospodarzy. Już w 3 minucie Paweł Makowski był faulowany w polu karnym, a sędzia podyktował rzut karny. Karnego na gola zamienił na Rafał Ślosko. Do przerwy gospodarze próbują podwyższyć wynik spotkania, jednak goście umiejętnie się bronią. Ataki zespołu z Gwdy są bardzo chaotyczne i nie skuteczne. Krosino w pierwszej połowie, tylko przeszkadza wybijając piłkę na auty. W drugiej połowie mecz staje się bardziej wyrównany.Goście oddają kilka strzałów na bramkę Przybyłki. W 60 minucie piłkę dostał Piotr Szczerba i w sytuacji sam na sam wyrównuje na 1:1. Do końca meczu zarówno Krosino, jak i Gwda próbują zmienić wynik, co jednak się nie udaje, chociaż zawodnik z Gwdy, Fijołek, strzelał  do prawie pustej bramki.(RaGla).

gwda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *