AktualnościInne

Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek i Młodzików w tenisa

Visits: 70

W dniach 5-6.09.2015 przy bardzo złych warunkach atmosferycznych rozegrano Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek i Młodzików. W zawodach wzięli udział tenisiści z Koszalina, Gniezna, Poznania, Gdańska, Torunia, Szczecina oraz Szczecinka.
Wśród dziewcząt w meczu finałowym gry pojedynczej Weronika Szałek SKT Szczecin pokonała 6:0 6:0 Matyldę Szymczewską GAT Gdańsk. Trzecie miejsce zajęły Martyna Mazur Szczecin i Wiwien Szulc Start Wisła Toruń.
W meczu finałowym gry podwójnej Michalina Zubko SKT Szczecin, Matylda Szymczewska pokonały 7:6(4) 6:3 Hanię Koczan Koszalin, Weronikę Szałek.
Wśród chłopców w meczu finałowym gry pojedynczej Bartosz Prech Smecz Gniezno pokonał 6:3 6:3 Mikołaja Karwackiego SKT Szczecin. Trzecie miejsce zajęli Hubert Parawa SKT Szczecin, Jakub Wawrzyniak SKT Szczecin.
W meczu finałowym gry podwójnej para Jakub Wawrzyniak, Bartosz Prech pokonała 6:3 7:6(4) Kacpra Hemperka Szczecineckie Towarzystwo Tenisowe i Huberta Parawę.