Walka o kolejne punkty w A Klasie oraz B Klasie

Odsłony: 146

W nadchodzącą niedzielę (13 września) zespoły A oraz B klasy rozegrają kolejną ligową serię. W Grupie I A klasy, zespoły naszego powiatu zagrają u siebie. Pogoń Wierzchowo podejmować będzie LZS Kowalewice. Zespół gości do tej pory zdobył 4 punkty i o punkt wyprzedza zespół z Wierzchowa.- Powalczymy o 3 punkty-powiedział portalowi Prezes Krzysztof Świdziński- Zagramy prawdopodobnie w najsilniejszym składzie. Nikt nie zgłaszał , że go nie będzie. Trudno cokolwiek powiedzieć o przeciwniku. W tej grupie nie znamy zespołów z którymi przychodzi nam grać- dodał prezes.
Sokół Spore będzie podejmował trzeci zespół w tabeli Passat Bukowo Morskie. Goście do tej pory zdobyli 7 punktów. Gospodarze niestety doznali trzech porażek i zajmują przedostatnią pozycję w tabeli.
Zespoły z Grupy III A klasy zagrają swoje mecze na wyjeździe. Smak Pomorski Wilcze Laski próbował będzie zdobyć swoje pierwsze punkty w Kłębowcu z tamtejszym Santosem. Gospodarze tak jak i goście nie zdobyli żadnego punktu. – Jedziemy powalczyć o pierwsze punkty -powiedział kapitan zespołu Piotr Sternal- Będziemy walczyć o jak najlepszy wynik. Mamy problemy ze skompletowaniem najsilniejszego składu, ale się nie poddajemy i liczymy na pierwsze punkty- dodał. Błękitni Gonne Małe wyjeżdżają do LZS Karsibór. Ich rywalem będzie ostatnia drużyna w tabeli. Dotychczas gospodarze nie zdobyli nawet jednego punktu i stracili do tej pory aż 18 goli,  strzelając tylko jednego. Mechanik Turowo tym razem pauzuje.
W B klasie KS Gwda Wielka wyjeżdża do Błękitnych Ostre Bardo. Zespół gospodarzy w pierwszej kolejce wygrał walkowerem, a goście swój mecz zremisowali . – Jedziemy w nieznane – powiedział portalowi skarbnik klubu Mariusz Gruszecki – Jedziemy na najdalszy wyjazd, najprawdopodobniej w najsilniejszym składzie. Po pierwszym meczu jest niedosyt i teraz powalczymy o trzy punkty. Musimy zagrać przede wszystkim skuteczniej-dodał.
W Stepniu rozegrany zostanie mecz derbowy gminy Biały Bór.Miejscowa Polonia podejmować będzie Lidera Sępolno Wielkie.Lider do pierwszego meczu nie przystąpił( brak zgłoszeń zawodników). Polonia z kolei pauzowała.
W tej kolejce pauzuje Drzewiarz Krosino.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *