Aktualności

W A- klasie same porażki

Visits: 195

Nieudaną niedzielę zanotowały zespoły A klasowe z naszego powiatu. Wszystkie doznały porażek. I tak:
Smak Pomorski Wilcze Laski – Wspólni Różewo 2:6 (0:1)
Bramki: Sternal-2 (56 min.,68 min.)
Smak Pomorski: Czwar(46.Szałwiński)- Butkiewicz , Grochala,Kaleta , Majchrzak, Kaleta, Majchrzak, Mes, Popiel (60.Kozanko K.) Sternal Pio., Sternal Paw., Szkodziński, Węgrzyn.

Ponownej porażki doznał zespół z Wilczych Lasek. Tym razem przegrał ze Wspólnymi Różewo 2:6. O ile do przerwy jeszcze mecz był w miarę wyrównany, tak po przerwie niestety opadliśmy z sił – mówi portalowi prezes z Wilczych Lasek, Jan Sternal.- Potem próbowaliśmy gonić wynik . Było 1:2, następnie 2:3, lecz opadliśmy z sił i przegraliśmy dość znacznie. Będziemy walczyć w kolejnych meczach o pierwsze punkty-dodał prezes.
Sokół Suliszewo – Błękitni Gonne Małe 4:1(2:0)
Bramka : Wesołowski 48 min.
Błękitni:Pałubicki,Kikun,Kulik,Leszczyński,Nowak,Podgórski,Steffen,Suprun(70.Nazarewski),Urbaniak(60.Mańkowski),Wesołowski, Żmudzki

Na boisku w Suliszewie swój mecz rozegrali zawodnicy z Gonnego Małego.- Mecz toczył się akcja za akcję, jednak to Sokół do przerwy prowadził 2:0 – mówił trener zespołu, Marian Leszczyński- Na drugą połowę wyszliśmy bardziej zmotywowani i udało się strzelić bramkę w 48 minucie. Mecz mógł się podobać . Tempo gry było szybkie. Nie uchroniliśmy się od błędów i straciliśmy kolejne bramki – dodał trener.
Legion Strączno – Mechanik Turowo 6:3 (2:1)
Bramki : Pabian – 2, Spiewakowski z karnego.
Mechanik: Trakul-Pabian, Sokołowski, Czapla, Bugaj W.(75.Kądziołka),Bugaj P.,Śpiewakowski, Ludwiczak, Pokusa,Serafin,Walczyński.

My graliśmy oni strzelali bramki – podsumował portalowi Bogusław Balcer – Dodatkowo w słabej dyspozycji tego dnia był nasz bramkarz. Zespół Legionu grał długą piłkę, która mijała naszą obronę. Próbowaliśmy grać piłką, jednak rywal przerywał nasze akcje bardzo skutecznie- dodał prezes.
Pozostałe spotkania Grupy III A Klasy : Gryf Budowo – LKS Karsibór 3:0,Grom Giżyno – Znicz Dzikowo 6:1,Bytyń Nakielno – Santos Kłębowiec 5:1.
Arkadia II Malechowo – Pogoń Wierzchowo 4:1(3:0)
Bramka: Dzimiński.
Pogoń-Pacholczyk, B.Jabłoński, P.Jabłoński, Kakao Bortnik, Czubaszek (46’Walczak)Łyszcz (46’Kowalski) Świecki, Łuczejko (75’Boderek)Dzimiński, Bujnowski (80’Kosiński).

Zespół Pogoni doznał kolejnej porażki , tym razem przegrywając w Malechowie z rezerwami tamtejszej Arkadii.
-Bramki straciliśmy po swoich błędach. – powiedział nam prezes Krzysztof Szkodziński- Druga połowa była bardziej wyrównana. Zespół nie jest jeszcze zgrany. To było widać w tym meczu. Jest jeszcze w tej rundzie 10 meczów i wszystko może się zdarzyć – zakończył prezes.
Olympic Warszkowo – Sokół Spore 3:0 (2:0)
Sokół: Dykas- Włodarczyk, T. Dorc, Klepczarek, Madajczyk, Błanek, Kaszubowski, Łobudziński ( 62. Leśniak), Leniec (70. Kijewski), Apanel (81. Bujnowski), Guła.

Trzeciej z rzędu porażki doznali zawodnicy Sokoła Spore, ulegając w Warszkowie 0:3.- Nie chciałbym się powtarzać, ale to właśnie tak wygląda, że my gramy, a rywale zdobywają gole- mówił po meczu trener Sokoła, Janusz Berger.- Dziś nie mogliśmy trafić do pustej bramki. Cóż z tego, że ładnie gramy, kiedy nie trafiamy. Uważam, że potrzebny jest jakiś mecz na przełamanie, w którym strzelilibyśmy gole. Wierzę, że niedługo taki mecz się zdarzy- dodał trener.
Pozostałe spotkania Grupy I A Klasy:Passat Bukowo Morskie – Wrzos Wrześnica 4:3,Iskra Kłanino – Strong Zielenica 3:3,Grot Bonin – Orzeł Smardzewo 1:3,KS Skibno – Płomień Jeżyczki 3:0,LZS Kowalewice – Baszta Sławno 3:3.(RaGla).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *