AktualnościTenis stołowy

Terminarz II ligi tenisa stołowego

Visits: 124

Terminarz II liga północ tenisa stołowego
I RUNDA
1 kolejka 26.09.2015 / sobota / godzina
UKS Champion Police – KS Lubczyk Dent Wielim Szczecinek 10.30
ATS Stargard – UKS Nałęcz Majster Ostroróg 10.30
UKS Czarni Pieszcz – LUKS Top Wierzbięcin 10.30
Darz Bór Karnieszewice – UKS Chrobry Międzyzdroje 10.30
2 kolejka 26.09.2015 / sobota /
UKS Champion Police – UKS Nałęcz Majster Ostroróg 15.30
ATS Stargard – KS Lubczyk Dent Wielim Szczecinek 15.30
UKS Czarni Pieszcz – UKS Chrobry Międzyzdroje 15.30
Darz Bór Karnieszewice – LUKS Top Wierzbięcin 15.30
3 kolejka 03.10.2015 / sobota /
UKS Nałęcz Majster Ostroróg – Darz Bór Karnieszewice 10.30
KS Lubczyk Dent Wielim Szczecinek – UKS Czarni Pieszcz 10.30
UKS Chrobry Międzyzdroje – ATS Stargard 10.30
LUKS Top Wierzbięcin – UKS Champion Police 10.30
4 kolejka 03.10.2015 / sobota /
UKS Nałęcz Majster Ostroróg – UKS Czarni Pieszcz 16.00
KS Lubczyk Dent Wielim Szczecinek – Darz Bór Karnieszewice 16.00
UKS Chrobry Międzyzdroje – UKS Champion Police 15.30
LUKS Top Wierzbięcin – ATS Stargard 15.30
5 kolejka 07.11.2015 / sobota /
UKS Chrobry Międzyzdroje – KS Lubczyk Dent Wielim Szczecinek 10.30
LUKS Top Wierzbięcin – UKS Nałęcz Majster Ostroróg 10.30
UKS Champion Police – Darz Bór Karnieszewice 10.30
ATS Stargard UKS – Czarni Pieszcz 10.30
6 kolejka 07.11.2015 / sobota /
UKS Chrobry Międzyzdroje – UKS Nałęcz Majster Ostroróg 15.30
LUKS Top Wierzbięcin – KS Lubczyk Dent Wielim Szczecinek 15.30
UKS Champion Police – UKS Czarni Pieszcz 15.30
ATS Stargard – Darz Bór Karnieszewice 15.30
7 kolejka 21.11.2015 / sobota /
UKS Nałęcz Majster Ostroróg – KS Lubczyk Dent Wielim Szczecinek 10.30
UKS Chrobry Międzyzdroje – LUKS Top Wierzbięcin 10.30
UKS Czarni Pieszcz – Darz Bór Karnieszewice 10.30
UKS Champion Police – ATS Stargard 10.30
II RUNDA
8 kolejka 05.12.2015 r / sobota /
KS Lubczyk Dent Wielim Szczecinek – UKS Nałęcz Majster Ostroróg 10.30
LUKS Top Wierzbięcin – UKS Chrobry Międzyzdroje 10.30
Darz Bór Karnieszewice – UKS Czarni Pieszcz 10.30
ATS Stargard – UKS Champion Police 10.30
9 kolejka 09.01.2016 / sobota /
UKS Nałęcz Majster Ostroróg – ATS Stargard 10.30
KS Lubczyk Dent Wielim Szczecinek – UKS Champion Police 10.30
UKS Chrobry Międzyzdroje – Darz Bór Karnieszewice 10.30
LUKS Top Wierzbięcin – UKS Czarni Pieszcz 10.30
10 kolejka 09.01.2016 / sobota /
UKS Nałęcz Majster Ostroróg – UKS Champion Police 16.00
KS Lubczyk Dent Wielim Szczecinek – ATS Stargard 16.00
UKS Chrobry Międzyzdroje UKS Czarni Pieszcz 15.30
LUKS Top Wierzbięcin Darz Bór Karnieszewice 15.30
11 kolejka 20.02.2016 / sobota /
UKS Czarni Pieszcz – KS Lubczyk Dent Wielim Szczecinek 10.30
Darz Bór Karnieszewice – UKS Nałęcz Majster Ostroróg 10.30
UKS Champion Police – LUKS Top Wierzbięcin 10.30
ATS Stargard – UKS Chrobry Międzyzdroje 10.30
12 kolejka 20.02.2016 / sobota /
UKS Czarni Pieszcz – UKS Nałęcz Majster Ostroróg 15.30
Darz Bór Karnieszewice – KS Lubczyk Dent Wielim Szczecinek 15.30
UKS Champion Police – UKS Chrobry Międzyzdroje 15.30
ATS Stargard – LUKS Top Wierzbięcin 15.30
13 kolejka 12.03.2016 / sobota /
UKS Nałęcz Majster Ostroróg – LUKS Top Wierzbięcin 10.30
KS Lubczyk Dent Wielim Szczecinek – UKS Chrobry Międzyzdroje 10.30
UKS Czarni Pieszcz – ATS Stargard 10.30
Darz Bór Karnieszewice – UKS Champion Police 10.30
14 kolejka 12.03.2016 / sobota /
UKS Nałęcz Majster Ostroróg – UKS Chrobry Międzyzdroje 16.00
KS Lubczyk Dent Wielim Szczecinek – LUKS Top Wierzbięcin 16.00
UKS Czarni Pieszcz – UKS Champion Police 15.30
Darz Bór Karnieszewice – ATS Stargard 15.30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *