Rywalizacja drużyn młodzieżowych

Odsłony: 136


Zespół trampkarzy starszych AP Szczecinek rozegrał kolejny mecz w Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy Starszych. Rywalem była drużyna Arkonii Szczecin. Mecz zakończył się przegraną zespołu ze Szczecinka 3:6.
AP Szczecinek – Arkonia Szczecin 3:6 (1:2)
Gole dla AP: Mateusz Piotrak 2 i Wojciech Madej 1.
KADRA MECZOWA – DŁUŻNIEWSKI, SZERSZEŃ, KULIKOWKI, ZENEL, KLINGBEIL, KOŁAKOWSKI, PODGORSKI, OBŁĄKOWSKI, NAZAREWSKI, BEDNARSKI, JAROSZEWICZ, PIOTRAK, MADEJ, SZCZEPANOWSKI, POPOWNIAK, MASSOWA.
Wynik meczu nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Mecz miał trzy różne oblicza. — Początek spotkania był zły w naszym wykonaniu- mówił trener Krzysztof Kutrowski.- Straciliśmy bramkę z rzutu rożnego oraz drugą bramkę po błędzie obrońców w polu karnym. Po kolejnych 15 minutach gola na 1:2 strzelił Wojciech Madej, który wrócił do gry po kontuzji. Do przerwy przegrywaliśmy więc 1:2. Od 35 minuty moi podopieczni zaczęli realizować założenia taktyczne i w ciągu 15 minut strzeliliśmy dwa gole. Strzelcem tych goli był Mateusz Piotrak. Nasz koszmar zaczął się od 55 minuty. W 55 minucie kontuzji doznał bowiem środkowy obrońca, a drugi środkowy obrońca zszedł na 5 minut kary. W przeciągu ostatnich 10 minut spotkania straciliśmy aż 4 gole. Wszystkie po własnych błędach- kontynuował trener.- Wynik meczu bardzo mnie boli, nie mogę jeszcze dojść do siebie po takiej porażce. – U chłopaków było widać nerwy, smutek po meczu oraz niedowierzanie jak mogliśmy przegrać, wygrany zdawało się mecz. Za mecz zawodnikom dziękują, a za wynik biorę pełną odpowiedzialność. Wierzę w swoich chłopaków, że w kolejnych meczach udowodnimy że stać nas na wiele więcej. Potencjał w zespole jest, który widać na meczach, a w szczególności na treningach. Wierzę w swoich chłopców że udowodnią, iż jesteśmy zespołem i musimy podnieść się z porażki. Porażka nas bardzo boli, ale uczymy się na błędach. Lepiej przegrać z zespołem wyżej notowanym i wyciągnąć wnioski, niż wygrać 10:0, gdzie taki mecz nic nas nie nauczy- podsumował Kutrowski.
Mecz trampkarzy młodszych tych klubów zakończył się wynikiem remisowym 2:2 (1:0), a gole dla AP strzelili: Kacper Wieckowski, Kamil Bednarski.
Wyniki innych zespołów z powiatu:
Juniorzy starsi:
AP II Szczecinek – Korona Człopa 11:0 (2:0). Gole strzelali i asysty zaliczyli: Michał Barański 3 gole, Miłosz Krzysztofiak 3 gole i asysta, Mateusz Paszkowski 2 gole i asysta, Patryk Gacek 1 gol i 4 asysty, Mariusz Hawryluk 1 gol, Filip Balcer 1 gol i asysta, Patryk Fiedorowicz asysta, Mateusz Winnicki asysta.
Wiarus Żółtnica – Lech Czaplinek 1:1 (0:0). Gol dla Wiarusa: Daniel Szewczyk.
Sad Chwiram – Pionier 95 Borne Sulinowo 5:1 (4:0). Gol dla Pioniera: Kacper Kuźniarski.
Juniorzy młodsi: AP Szczecinek – Lech Czaplinek 7:0 (1:0); Gole: Cezary Baranowski 2 oraz Adrian Superson, Jakub Drzewiecki, Marcin Chodorowski, Przemysław Trzciński, Tomasz Marciniak po 1.
UKS B-MAX ZS Grzmiąca – Orzeł 2010 Wałcz 2:1 (1:0). Gole dla B-MAX: Kamil Schab 2.
Spójnia Świdwin – Hubertus Biały Bór 0:5 (0:2). Gole: Bartłomiej Szwajczewski 3 oraz Mateusz Brzóskiewicz i Michał Greczyło po 1.
Trampkarze KOZPN:
Pionier 95 Borne Sulinowo – Orzeł 2010 Wałcz 1:2 (0:1). Gol dla Pioniera: Miłosz Malinowski.
Młodzik starszy:
Orzeł 2010 Wałcz – AP Reiss Szczecinek 0:11 (0:4). Gole: Dawid Krupecki 4, Maciej Białczyk 2 oraz Krystian Klaman, Tymon Krawiec, Klaudiusz Jędrzejewski, Adam Stefański, Michał Stachyra po 1.
Młodzik młodszy:
Błonie Barwice – UKS B-MAX ZS Grzmiąca 11:0 (4:0). Gole: Kacper Trakul i Piotr Pietrusiak po 3 oraz Dominik Błaszczyk, Mateusz Łukas, Jakub Stupak, Mariusz Kondratowicz, Dawid Śliwiński po 1.
Hubertus Biały Bór – AP Technik Świdwin 1:3 (1:3). Gol dla Hubertusa: Igor Kapustyński.(ZetPe).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *