Błonie BarwiceHubertus Biały BórIV ligaKoszalińska Klasa OkręgowaPiłka nożna

Rozkład jazdy naszych drużyn w IV Lidze i KKO

Visits: 119

Za wydziałami gier ZZPN i KOZPN przedstawiamy terminarze gier zespołów z powiatu szczecineckiego w IV Lidze i Koszalińskiej Klasie Okręgowej w rundzie jesiennej sezonu 2015/16. Mecze pierwszej kolejki już za nami, więc rozpoczynamy od drugiej serii rywalizacji.
MKP Szczecinek- IV liga: Błonie Barwice i Hubertus B.Bór- KKO:
2. MKP – Gryf. Kam. Pom. 22.08 – 11.00           2. Hubertus – Arkadia Malechowo przeł.
Olimp Złocieniec – Błonie                 22.08 – 18.00
3. Ina Goleniów – MKP 29.08 – 17.00                 3. Błonie – Lech Czaplinek                    29.08 – 17.00
Wybrzeże Biesiekierz – Hubertus   29.08 – 16.00
4. MKP – Hutnik Szczecin 5.09 – 14.00               4. Hubertus – Victoria Sianów               5.09 – 17.00
Sokół Karlino – Błonie                         6.09 – 17.00
5. Wiekowianka Wiekowo – MKP 12.09 – 17.00  5. Błonie – pauza
Sława Sławno – Hubertus                   12.09 – 17.00
6. MKP – Astra Ustronie Morskie 19.09 – 14.00 6. Błonie – Mechanik Bobolice                19.09 -17.00
Hubertus – Korona Człopa                  19.09 – 17.00
7. Odra Chojna – MKP 26.09 – 17.00                    7. Orzeł Wałcz – Błonie                             26.09- 16.00
Gryf Polanów – Hubertus                    27.09 – 15.00
8. MKP – Dąb Dębno 3.10 – 14.00                         8. Hubertus – pauza
Błonie – Arkadia Malechowo                3.10- 16.00
9. Leśnik Manowo – MKP 10.10 – 15.00             9. Hubertus – Bałtyk II Koszalin            10.10-16.00
Wybrzeże Biesiekierz – Błonie               11.10-15.00
10. Rasel Dygowo – MKP 17.10 – 11.00             10. Błonie – Victoria Sianów                      17.10- 15.00
Leśnik II Manowo- Hubertus            17.10- 15.00
11. MKP – Osadnik Myślibórz 24.10 – 14.00      11. Hubertus – Olimp Złocieniec             24.10- 15.00
Sława Sławno – Błonie                         24.10- 15.00
12. Kluczevia Stargard – MKP 31.10 – 11.00     12. Błonie – Korona Człopa                        31.10-15.00
Lech Czaplinek – Hubertus                 31.10- 15.00
13. MKP – Iskra Białogard 7.11 – 13.00              13. Hubertus – Sokół Karlino                      7.11- 14.00
Gryf Polanów – Błonie                            7.11- 14.00
14. Olimp Gościno – MKP 14.11 – 14.00              14.  Błonie – Hubertus                             11.11- 14.00
15. MKP – Jeziorak Szczecin 21.11 – 12.00         15. Hubertus-Mechanik Bobolice             14.11-14.00
Błonie – Bałtyk II Koszalin 14.11- 14.00

Opracował- ZetPe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *