Aktualności

Przed OR druga kolejka

Visits: 85

Drugą serię rundy jesiennej mają przed sobą zespoły z Okręgówki Regionalnej. Z czterech zespołów powiatu szczecineckiego trzy zagrają u siebie: Pionier 95, Wiarus i Zawisza, a na wyjeździe tylko Orzeł Łubowo.
Zespół, który jako jedyny z naszych odniósł w pierwszej kolejce zwycięstwo, Orzeł Łubowo, ponownie zagra na wyjeździe, a rywalem będzie Kolejarz Wierzchowo.- Wbrew pozorom, po tym jak wierzchowianie, zostali rozgromieni w pierwszej kolejce aż 1:9, nie możemy liczyć na pewne punkty- mówił trener Orła, Tomasz Bykowski.- Przypomnę tylko, że w ubiegłym sezonie całkiem niespodziewanie przegraliśmy z nimi oba mecze. Teraz więc musimy podejść do meczu spokojnie i poważnie, w pełni skoncentrowani. Nie wolno nam ani przez chwilę ich zlekceważyć. Mimo wszystko jestem optymistą. Kadra drużyny w komplecie, więc pozostaje zawalczyć o pozytywny wynik- dodał trener.
Z beniaminkiem Redłovią Redło zagrają zawodnicy Pioniera 95. Oba zespoły w inauguracyjnej kolejce doznały zdecydowanych porażek.- Zapominamy już o poprzedniej przegranej. Gramy zawsze, aby wygrać- mówił trener Dariusz Łacny.- Choć jestem optymistą, to kłopotów ze składem u nas, ciąg dalszy. Jest jednak nadzieja, że będziemy mieli lepszego bramkarza oraz dojdzie jeden ze stoperów. Powinno to dać nam lepszą jakość. Trochę sobie porozmawialiśmy z zawodnikami i wierzę, że dadzą z siebie wszystko, aby wygrać. Przegrana z takim rywalem byłaby dla nas już nie do przyjęcia- zakończył Łacny.
Żółtnicki Wiarus potykać się będzie ze Spójnią Świdwin. Goście przyjadą podłamani przegrana z Orłem Łubowo, ale pewnie także z rządzą rewanżu za tamtą przegraną. Z kolei gospodarze wcale nie musieli przegrać w Mirosławcu i teraz wzmocnieni bramkarzem, przypomnijmy z Mirstalem bronił gracz z pola, staną przed dużą szansą ugrania kompletu punktów.
Dużo do udowodnienia mają zawodnicy Zawiszy z Grzmiącej. Przede wszystkim muszą chcieć się zrehabilitować za pogrom z Gąsek. Łatwo nie będzie, bo rywal Pomorzanin Sławoborze, to zespół ograny w tej lidze i zaprawiony w bojach. Dużym utrudnieniem dla Zawiszy jest „krótka ławka”, ale może trenerowi Bębnowi uda się to towarzystwo zebrać do jednej kupki. (ZetPe).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *