Piłkarska niedziela w A klasie oraz B klasie

Odsłony: 138

Kolejną serię spotkań rozegrają zespoły naszego regionu w A i B klasie.
W A klasie grupa I, Pogoń Wierzchowo jak i Sokół Spore swoje spotkania rozegrają na wyjazdach. Zespół Pogoni wyjeżdża do Skibna, gdzie będzie podejmowany przez tamtejszy KS Skibno.Z pewnością goście potrzebują meczu na przełamanie. Gospodarze do tej pory zdobyli 6 pkt. i zajmują 6 miejsce w tabeli.
Sokół Spore rozegra swój mecz w Malechowie z tamtejszą Arkadią II.Gospodarze zajmują dobrą trzecią pozycję z 9 pkt. Pokonali m.in. Pogoń Wierzchowo 4:1 .Sokół po remisie w ostatniej kolejce również z zespołem z czołówki będzie chciał zdobyć kolejne punkty.
W grupie III A klasy, u siebie zagrają zawodnicy Błękitnych Gonne Małe. Zespół z Gonnego zagra ze Wspólnymi Różewo. Jak gospodarze tak i goście do tej pory zdobyli po 9 pkt. – W meczach u siebie mamy przeważnie cały skład- powiedział portalowi trener Marian Leszczyński – Dlatego jestem pełen optymizmu i powalczymy o całą pulę w tym meczu- dodał. Te trzy spotkania rozpoczną się o godzinie 12.00.
Również u siebie swój mecz rozegra Smak Pomorski Wilcze Laski. – Po okazałym zwycięstwie z Kłębowcem mamy nadzieję zdobyć kolejne trzy punkty- powiedział portalowi Piotr Sternal kapitan zespołu- Podejmować będziemy Znicz Dzikowo. Jak widać jest to zespół z dolnej części tabeli. Będziemy walczyć o trzy punkty. Zapraszam na mecz do Wilczych Lasek na godzinę 13.00-dodał Piotr Sternal.
Mechanik Turowo po ubiegło tygodniowej pauzie tym razem jedzie do Giżyna i tam swój mecz  rozegra z Gromem. Gospodarze są liderem grupy III. Zdobyli do tej pory 12 pkt. i stracili tylko jedną bramkę a zdobyli 12. Z pewnością jest to mecz tej kolejki . Mechanik z 6 pkt.( w trzech meczach) plasuje się na 6 pozycji w tabeli.Mecz rozpocznie się o godzinie 13.00.
W B klasie rozegrany zostanie tylko jeden mecz. Drzewiarz Krosino podejmować będzie lidera Błękitnych Ostre Bardo. Zespół gości po dwóch kolejkach ma na swoim koncie 6 pkt. Gospodarze rozegrali jeden mecz i zdobyli jeden punkt. Z pewnością zespół z Krosina przeciwstawi się dość mocno liderowi i powalczy o trzy punkty.Mecz rozpocznie się o godzinie 16.00. Spotkanie pomiędzy KS Gwda Wielka a Polonią Stepień został przełożony na 11.11.2015. Lider Sępolno Wielkie pauzuje w tej kolejce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *